Yabancı Ünlülerin Kullandığı Güzellik Ürünleri

Emmy gibi pürüzsüz bir cilde bu sonbahar artık kavuş:) Parlama, siyah nokta ve silvilcelerle baş edebilmene yardımcı olan Oriflame Pure Skin serisi, yağsız bir formüle sahip. Sadece cildine bakman yetmez. Mevsimle birlikte kuruyan ellerini nemlendiren sabunlarla sevindirebilirsin. Le Petit Marsellias Sıvı El Sabunları sana yardımcı olabilir. Kuru şampuan seviyorsan Klorane’ın yulaf sütü içeren Renkli Kuru Şampuan’ına göz at.

Vanessa gibi ışıldamak için işe saçlarından başlayabilirsin. Ogx’in Ekstra Argan Yağlı Şampuanı, yaz boyunca güneş ışınlarından zarar görmüş saçları onarmayı hedefliyor. Mat ruj modasını sürüyor. Clinique’nin Pop Mat Ruj + Dudak Bazı kadifemsi bir görünüm amaçlıyor. Sephora dünyasını seviyorsan, Made In Sephora markalı maskaraları t 44.90, tekli farları t 29.90’den satın alabilirsin.

Zendaya’nın bakışlarındaki derinliği rimel yardımıyla yakalayabilirsin. L’oreal Paris Volume Million Lashes Feline maskara, dolgun, siyah ve yoğun kirpiklere kavuşmana yardımcı oluyor. Hala bir aydınlatıcın yok mu?

Revlon’un PhotoReady InstaFix Highlighting Stick aydınlatıcısıyla bir an önce tanış. Doğallığı ve rahatlığı sevenler için hazırlanan Flormar Comfort Zone koleksiyonundaki 4’lü far, ıslak ya da kuru olarak uygulanabiliyor.

Yabancı Ünlülerin Kullandığı Güzellik Ürünleri Resimleri
Yabancı Ünlülerin Kullandığı Güzellik Ürünleri _4.jpg

Yorum Yaz