Vakko kışlık etek modelleri 2016

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen markanın şıklığı da adından söz ettiriyor. Gerek klasik gerekse spor detaylarla karşımıza çıkan Vakko kışlık etek modelleri 2015 sezonunun trendleri arasında yer almayı başardı diyebiliriz.

Yıllardır giyim sektöründe varlığını başarıyla sürdüren Vakko markasının etekleri bayanların oldukça beğenisini kazanmakta. Her bir detayıyla beğenilen 2015 Vakko kışlık etek modelleri de bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Özellikle düz renk etekler pek çok kıyafetinizle kombine edebilmeniz açısından büyük bir avantaj olacak. Her detayıyla sizleri büyüleyecek şekilde tasarlanan Vakko kışlık etek modelleri benzersiz çizgileriyle de büyülüyor. Koleksiyonu ayrıntılı olarak incelediğimizde mini ve uzun eteklerin ağırlıkta olduğunu görüyoruz.

İddialı ve gösterişli giyim tarzını benimseyen bayanların vazgeçilmezleri haline gelen Vakko kışlık mini etek modelleri bu sezonda yine yerini almış durumda. Mini etekler şık bluz ve topuklu ayakkabılarla kombine edildiğinde günün en şık bayanı siz olabilirsiniz.

Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu 2011 2012 2012 Vakko Etek Modelleri …

Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu 2011 2012 2012 Vakko Etek Modelleri …

Vakko-2014-Sonbahar-Kış-Modası-Siyah-Renkli-Yakası-Kürklü-Ceket-Etek-Takımı-Stiletto-Ayakkabı-Kombini-682×1024.jpg

2014 pileli etek modelleri – 2014 Abiye modelleri tesettürlü abiye …

Koton Etek Modelleri 2012 Yaşar ACAR

Yorum Yaz