Uzun boylulara yakışan kombinler

Bu durumda genellikle giyim önemli bir etkendir. Topuklu ayakkabı giyen birçok bayan bu durumdan rahatsızdır ama bu şekilde daha uzun olduklarını söylediklerini ve bu şekilde kendilerini daha iyi hissettikleri için de giymeye devam ederler. Ancak uzun olsalardı gerek yoktu. Uzun boylular boylarının kıymetini bilmeliler ve çok iyi bir zevke iyi bir giyim anlayışına sahip olmalıdırlar.

Her bayan kendisine yakışan en iyi kombini giymeyi kendilerine ilke edinirler. Uzun bayanlar da bunu dikkate alarak çok iyi kombinler yapabilirler. Uzun boylulara yakışan kombinler hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz? Uzun boylu bayanlar ben zaten uzunum ne gereği var topuklu ayakkabının gibi düşünüyorlar ancak platform giymemek kaydı ile endamlı ve uzun boylu bayanlar zannedilenin aksine topuklu ayakkabı giyerek daha şık oluyorlar.

Bunun farkında olan uzun boylu bayanlar giyiyor ancak farklı düşünenler giymiyor. Pantolon konusunda bel ile kalça orantısı konusunda bazen sorun yaşasalar da uzun boylu bayanlar da ütülü çizgisi pantolon da oldukça asil duruyor. Hele de çalışan kadın için bu oldukça iyi bir fırsat oluyor.

Bluz kesimlerine gelince bol ve salaş olanlar çok geniş olmamak kaydı ile giyebilirler. Fazla geniş tutmamaları gerekiyor. Aksi takdirde omuzları olduğundan daha fazla geniş duracaktır. Bu tarz ayrıntılara dikkat etmek görüntüyü daha güzel yapacaktır. Etek tercihlerinde pek fazla sınırlamalara ihtiyaçları yok.

Eğer ki düzgün bir fizikleri var ise ya da önemsemiyorlar ise istedikleri eteği giyebilirler. Çünkü zaten uzun oldukları için kısa gösterir bu etek gibi söylemlere girilmez. Ayakkabı seçiminde de kendi tercihlerine göre serbesttirler. Ülkemizde uzun boylu bayanlar genellikle spor giyime yönelip spor tarzında kıyafetler giymeyi tercih ediyorlar.

Uzun boylulara yakışan kombinler Resimleri 

Yorum Yaz