Uzun bacaklılara yakışan elbise kombinleri

Aynı zamanda son yıllarda önemli trendler arasında yer alan simli gece kıyafetleri çekmektedir. Bu kumaşlara sahip abiyeleri çok iyi taşıyacak olan uzun bacaklı hanımlar, vücutlarını çok daha fazla ortaya koyacaklardır.

Uzun bacaklara sahip bayanların giyecekleri abiye modelleri, kısa etekli olan abiye modelleri de olabilir. Ancak bacak boylarını ön plâna çıkarırken kesinlikle yüksek topuklu ayakkabılar değil düşük topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Uzun bacaklılar için kısa etekli abiye elbise modelleri tehlikeli olabilir.

Davetlerin, düğünlerin ve diğer organizasyonların vazgeçilmezleri arasında olan abiye modelleri bayanların daha şık görünmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle kendi vücut tipinize uygun modeller tercih etmeniz sizi daha şık gösterecektir.

Uzun bacaklı hanımlar için abiye elbiseler abartılı modeller olmamalıdır. Özellikle vücutlarının zarifliğine uygun sade modeller arasından tercih edilmelidir. Aynı zamanda bu modeller tek renk seçimi ile ortaya çıkmalıdır.

Bu renk seçimi ile daha da şık bir görünüm sağlanacaktır. Uzun bacaklı hanımların tercih edeceği abiye modelleri, çok çeşitlilik gösterir. Her modelde elbiseyi iyi bir şekilde taşıyacakları için seçim konusunda fazla zorlanmayacaklardır.

Uzun Bacaklılara Yakışan Abiye Elbise Modelleri \u7 Pembe Portakal

Uzun Bacaklılara Yakışan Abiye Elbise Modelleri \u9 Pembe Portakal

Uzun Bacaklılara Yakışan Abiye Elbise Modelleri \u10 Pembe Portakal

Uzun Bacaklılara Yakışan Abiye Elbise Modelleri Pembe Portakal

Uzun-Bacaklılara-Yakışan-Abiye-Elbise-Modelleri-2017.jpg

Uzun etek modası hiç eskimiyor!

KırmızıKurdele: Uzun etekler; yine yeni yeniden!

Muhteşem Uzun Mor Abiye Kıyafetler Melekler Mekanı FORUM …

Ucuz Abiye Modelleri Pembe Portakal

30815.jpg

Yazlık şort tulum modelleri Tiqla.com

kalem-etek-kombinleri-2.jpg

Kadıncax.net

Uzun Bayanlara Yakışan Elbise Modelleri – Samsun365.Com Samsun …

Önü kisa Arkasi uzun Abiye Modelleri – Melekler Mekanı …

Yorum Yaz