Ünlülerin Günlük Elbiseleri

GÜZELLİK SEKTÖRÜNE YÖN VEREN MARKALARIN TEMSİLCİLERİ VE GRAZIA TÜRKİYE EKİBİNİ BİR ARAYA GETİREN BRUNCH DAVETİ, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE THE GRAND TARABYA OTELİ’NDE GERÇEKLEŞTİ.

YAYINLANDIĞI 24 ÜLKEDE GÜZELLİK ÜZERİNE YAPILAN

özel projeler, organizasyonlar ve etkinliklerden örneklerin de gösterildiği toplantıda markaların dergi sektöründen beklentileri ve istekleri de paylaşıldı. Geleneksel hale gelmesi planlanan sohbet toplantılarının ilki olan bu buluşmada ülke gündeminin yoğunluğundan bir süreliğine de olsa uzaklaşma fırsatı bulan konuklar, Boğaz manzarası eşliğinde keyifli birkaç saat geçirdi.

GÜZELLİĞİN YENİ ROTASI

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde hepimiz güzellik merkezlerinin kapısını çalar olduk. Kısa bir süre önce Levent’te açılan lana Beauty Lounge da bunlardan biri. Güzellik ve spa hizmeti veren mekanın açılışına Esra Oflaz Güvenkaya. Hülya Kalyoncu ve Zeynep Üstünel de katıldı.

TATİL DONUŞU

Uzun bayram tatilini fırsat bilen ünlü isimleri, çıktıkları tatil dönüşü Atatürk Havalimanı’nda görüntüledik. Son kez deniz ve güneşin keyfini çıkarmak isteyenler Göcek ve Bodrum’u tercih ederken İzzet-Roksi Garih çifti ise New York dönüşü objektifimize yansıdı. Maya Portakal Bitargil ise eşi İbrahim Bitargil ve Golden Retriever cinsi köpekleriyle birlikte bayramı Antakya’da geçirdiler ve pazar günü havaalanı çıkışında karşımıza çıktılar: Çağla Şıkel ise bu tatilde de çocuklanyla Bodrum’a gitmeyi tercih etti.

Ünlülerin Günlük Elbiseleri Resimleri
Ünlülerin Günlük Elbiseleri_8.jpgÜnlülerin Günlük Elbiseleri_4.jpgÜnlülerin Günlük Elbiseleri_0.jpgÜnlülerin Günlük Elbiseleri_5.jpgÜnlülerin Günlük Elbiseleri_3.jpgÜnlülerin Günlük Elbiseleri_6.jpg

Yorum Yaz