Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri

Shiseido, 10 kırmızı tonunun yer aldığı yeni Rouge Rouge serisiyle, her kadına yakışacak bir kırmızı mutlaka vardır, diyor. Haksız da sayılmaz! Normalde kırmızı rujun yanından geçmeyen ben, koleksiyondaki Real Ruby’yle gerçek aşk yaşıyorum.

Rouge Rouge Real Ruby No 502 ruj, SHISEIDO, £115.

Mevsim geçişlerinde daha da belirginleşen cilt problemlerine yönelik ürünleri ve sonbahar depresyonuna birebir şımartıcı keşiflerimi takdimimdir!

ARGAN FARKI Aynı zamanda bakım yapa bir allık istemez miydiniz? Physicians Formula Argan Wear, içeriğindeki antioksidanlarla cildi dış etkenlere karşı koruyor, argan yağının besleyic’ formülü ve ışık yansıtıcı pigmentleriyle tene canlı görünüm kazandırıyor. Argan Wear allık, PHYSICIANS FORMULA, £82.

O BİR UZMAN Çizgileri dolduran, tenin daha gergin görünmesini sağlayan, gözenekleri sıkılaştıran, parlaklığı kontrol en, üstelik tüm bunları bitkisel içeriklerle yapan, karma ciltler için enfes bir krem.

ENERJİK GÖZLER Göz çevresindeki yorgunluk belirtilerine acil müdahale! Ödem attırıcı etkiye sahip bu krem, düzenli kullanımla göz altı şişliklerinde ve koyu halkalarda azalma sağlıyor, içeriğindeki C vitaminiyle daha aydınlık göz çevresine kavuşturuyor.

Cildin sebum dengesini koruyan matlaştırıcı krem, karma ve yağlı ciltlerin parlama sorununu pürüzsüz ışıltıya çeviriyor. Diğer parlama karşıtı kremler gibi teni kurutmuyor, aksine nemlendiriyor ve etkisi sekiz saat sürüyor.

Sebium Mat Control parlama karşıtı nemlendirici krem, BIODERMA, £64.50.

Akdeniz’in doğasından ilham alan Le Petit Marseillais sıvı sabunları doğal ve saf içerikleriyle cilde yumuşaklık katıyor. Elleri nemlendirirken besleyen Tatlı Badem Sütü’nden kalıcı kokusuyla hoş bir etki bırakan Lavanta Yağı’na pek çok çeşidi mevcut.

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri Resimleri
Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_17.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_27.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_12.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_34.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_36.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_20.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_35.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_32.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_30.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_7.jpg

Ünlülerin En Son Güzellik Bakım Teknikleri_2.jpg

Yorum Yaz