TUZ HAVUZUNDA EGZERSİZ

Nedir? İyileştirici ve yorgunluğu alıcı özelliğiyle bilinen tuz havuzunda, özel eğitmenler eşliğinde yapılan ve suyun kaldırıcı gücü sebebiyle bedeni fazla zorlamayan egzersiz yöntemi. Magnezyum sülfat tuzu içeren suda gerçekleştirilen bu sıra dışı deneyim, klasik su jimnastiğinin ‘şifalısı’ olarak kabul edilebilir.

Faydaları neler? Özellikle bel ve diz problemi yaşayanlar ve spor yaparken risk almak istemeyenler için tuz havuzu önemli fayda sağlıyor. Sudaki tuz kas ağrılarını dindiriyor, stresi azaltıyor, dolaşımı iyileştiriyor ve zihni rahatlatıyor. Yani deneyimin sonunda yenilenmiş hissediyor, daha olumlu bir bakış açısına sahip oluyorsunuz.

Nerede? Swissötel The Bosphorus bünyesindeki Pürovel Spa&Sport’da. bedeninizi sonbahara hazırlayın. Canlandırıcı bir tuz havuzu seansının ardından, ‘erkeğin dünyası’ menüsünden The Refinery Power Lift bakımını yaptırabilirsiniz. ’Galvanik ve mikro’ akımlarla cildi en derin seviyede uyaran yöntem, cildin daha diri ve gergin görünmesini sağlıyor.

swissotel.com.tr

Bir mola verin. Yüksek tempolu Bootcamp seanslarını ve pestilinizi çıkaran spin derslerini geride bırakıp hem zihninizi, hem de bedeninizi canlandıracak alternatif bir fitness dersine kaydolun.

TUZ HAVUZUNDA EGZERSİZ Resimleri
tuz-havuzunda-egzersiz

Yorum Yaz