Trend Alarmı: Monokrom

Monocrome

Monocrome

Bazı insanlar vardır, ‘ya hep ya hiç’ derler. Ortası yoktur onlar için. Bazıları için de her şey ‘ya siyah ya beyaz‘ dır. Grileri keşfedin derler ya, ııh bu sezon bunu yapmayın. Bu sezon hem siyah hem de beyaz görme zamanı çünkü.ilkbahar/yaz sezonunu kasıp kavuracak olan trend, monokrom ile karşı karşıyayız! Adı yabancı geldiyse, gözünüzü korkutmadan belirteyim; siyah&beyazın uyumlu birlikteliğinden bahsediyorum aslında. Siyahı, asaletiyle kendini gösteren rengi, neredeyse her gün, herhangi bir parça ile üzerimizde taşıyoruz. Beyaz ise, açık bir renk olduğundan, genelde ‘sıcak havalarda kullanmalıyız’ diye bir yanılgıya sahibiz ve yavaş yavaş bu tabuyu kırdığımız zamanlardayız. Siyah&beyazın birleşimi ise, yıllardır kullanılan, bilinen bir şey. Sonuçta, modanın da tekerrürden ibaret olduğunu inkar edemeyiz! Monokrom diye bahsettik; ama nasıl kullanabileceğimize değinmek istiyorum:

  • Siyah ve beyazı tek parçada olduğu gibi, ayrı parçalarda da kullanıp monokrom oluşturabilirsiniz.
  • Ayrı parçalarda oluşturacaksanız, vücut yapınıza uygun olanları kullanın. Doğru yerde, doğru renk kullanımı sihir gibidir.
  • Kıyafette, çantada, ayakkabıda, aksesuarlarda, makyajda…İstediğiniz yerde monokrom trendi uygulayabilirsiniz. Atış serbest!

Trend Alarmı: Monokrom ResimleriYorum Yaz