Toplu bayanlara yakışan etek kombinleri

Toplu bayanların kıyafet bulmakta yaşadığı zorluklar, hepimizin malumudur, ne zaman bir butiğe girip kıyafet almaya kalksalar, kendilerine hiçbir şeyin yakışmadığını söyleyerek giysi seçmekte sıkıntı yaşarlar. Eğer tüm çabamıza rağmen kilo veremiyorsak, kendimiz ile barışık yaşamanın yollarını bulmalı ve hayatı kendimize zehir etmemeliyiz.

Elbette ki toplu bayanlar için de seçim yapabilecekleri pek çok kıyafet vardır. Kusurların bilinerek örtülmeye çalışılması ve tercihlerin bu doğrultuda yapılması önemlidir. Son yıllarda oldukça beğeni toplayan kalem etekler, toplu bayanlar için en güzel etek seçimlerinden olacaktır. Toplu bayanlara yakışan etek modelleri arasında öncelikle kalem etekleri sayabiliriz.

Belden aşağı doğru giderek daralan bu etek modeli, kiloları gizlemek için idealdir. Hele bir de koyu renklerde tercih edilirse, gizlenmek istenen her yer kapatılabilir. Toplu bayanlara etek modelleri seçeneklerini saymaya çalışırsak, diz altı boyunda olan ve dar kesimli bütün etekleri onlara önerebiliriz. Yüksek bel kesimli olan etekler de onları daha az kilolu göstermeye yetecektir.

Kilolu Bayanlar İçin Etek Modelleri- Kadınlar Bilir

Kalem Etek Trendi Devam Ediyor… Kalem Etek Modelleri

MINI ETEK MODELLERI – DÜNYAM MODA

Bu SeneYılında Moda Meşhur Olan Etek Modelleri

MINI ETEK MODELLERI – MERKEZ MODA

kalem etek modelleri Tumblr

Temmuz

Adil Işık Etek Modelleri Pembe Portakal

Yorum Yaz