Tommy Hilfiger Trençkot Modelleri

ANALIZ KOLEKSİYON

“Şirketi ilk kurduğumda erkek giyim markasıydı. Geçen 30 yılda genişleyerek Hilfiger Collection, Tommy Hilfiger Tailored, Tommy Hilfiger trençkot modelleri, kadın giyim, Hilfiger Denim, ayakkabı, aksesuar, çocuk giyim ve iç giyimi içeren zengin bir ürün yelpazesine sahip olduk.”

REKLAM KAMPANYASI

“Kampanyalarımızdaki hayali aile The Hilfigers, her sezon preppy yaşam stilinden ilham alan farklı bir maceraya atılıyor. Bu kez doğayı keşfetmek için California ile Nevada’nın buluşma noktası olan Tahoe Gölü’ne seyahat ettiler. Fotoğrafları Craig McDean çekti. Stil danışmanlığını Kari Temp-ler, kreatif yönetmenliği ise Trey Laird üstlendi.”

Koleksiyon gençlik enerjisini ve çabasız bir tarzı yansıtıyor. ”

2016-17 SONBAHAR-KIŞ

“Bu sezon her şey sıcak, dokulu ve katmanlı, görünümler sofistike ve modern. Moher ve kaşmir gibi kışlık yünlü kumaşları, denim, pelüş ve kalın örgüleri bolca kullandık. Yürüyüş botlarımızı ve tepesi ponponlu örgü şapkalarımızı çok seviyorum.”

İKON

“Koleksiyonları tasarlarken beyaz gömlek, blazer ceket ve jean gibi klasikleri günümüze uyarlamayı tercih ediyorum. Tüm tasarımlarımızın Doğu Kıyısı’nın klasik Amerikan mirasıyla özdeşleştirilmesini istiyoruz.”

DOĞUŞU

“New York’un kuzeyinde küçük bir kasaba olan Elmira’da büyüdüm. Gençlik yıllarımda rock yıldızı olmak istiyordum ama bir enstrüman bile çalamıyordum! Ben de rock yıldızı gibi görünmeye karar verdim fakat istediğim stiller Elmira’da yoktu. Böylece rock’n’roll’dan ilham alan giysiler yaratmak yeni hayalim oldu. 18 yaşındayken ilk mağazam olan People’s Place’i açtım. Sonra New York’a taşındım ve 1985’te Tommy Hilfiger markasını kurdum.”

GÜZELLİĞİ KAYNAĞI MUTLULUK

Esler Lauder irin kamera karşısına geçen Slephanie Seymour, çok mutlu olduğunda kendini güzel hissel ligini söylüyor.

Tommy Hilfiger Trençkot Modelleri _1.jpgTommy Hilfiger Trençkot Modelleri _4.jpgTommy Hilfiger Trençkot Modelleri _15.jpgTommy Hilfiger Trençkot Modelleri _5.jpgTommy Hilfiger Trençkot Modelleri _14.jpgTommy Hilfiger Trençkot Modelleri _2.jpgTommy Hilfiger Trençkot Modelleri _3.jpgTommy Hilfiger Trençkot Modelleri _11.jpg

Yorum Yaz