Taylor Swift Resimleri

Taylor Swift’le yaşadığı aşk sayesinde ismini duymayan kalmadı. Bunca zaman kendisine haksızlık etmişiz. O büyük ihtimalle aynı çağı paylaştığımız sayılı, gerçek centilmenlerden biri… Oyuncu Tom lliddleston’a bir özür borçluyuz!

Bu hikaye 1981 yılında, tam 35 sene önce başladı. O yıl 9 Şubat günü, Ingiltere’nin Westminster şehrinde Tom dünyaya geldi. Aslında böyle deyince hemen gözünüzde herhangi birinin canlanmaması çok anlaşılır bir durum. Ne de olsa kraliyet ailesi mensubu değil. Ancak bugünlerde en az onlar kadar İngiltere’nin gurur kaynağı. Ve hayran kitlesi gittikçe genişleyen bir oyuncu. İtiraf edelim,

Tom Hiddleston’ı bizlere “kazandıran”, temmuzdan beri sevgilisi olan şarkıcı Taylor Swift. “Tom’u Tom yapan o” manasında değil, yanlış anlaşılmasın. Tom Hiddleston zaten çok başarılı bir oyuncu ve bunun da ötesinde (hakkında yazılıp çizilen ve anlatılanlara bakırsa) harika bir insan, gerçek bir Ingiliz centilmeni. Taylor sadece onu daha çok merak etmemize, daha iyi tanımamıza sebebiyet verdi, durum bundan ibaret.

Taylor Swift Resimleri Resimleri
Taylor Swift Resimleri_20.jpg

Taylor Swift Resimleri_17.jpg

Taylor Swift Resimleri_36.jpg

Taylor Swift Resimleri_18.jpg

Taylor Swift Resimleri_0.jpg

Taylor Swift Resimleri_2.jpg

Yorum Yaz