Tatil İçin Kombin Örnekleri

OBJEKTİFE HAZIR BİR STİL

Hayat, seveceğinizi düşündüğünüz bir şeyi profesyonel olarak denememek için çok kısa. Eğer sevmediğinizi fark ederseniz, her zaman onu değiştirip başka bir şey yapabilirsiniz. Ben mi? Yaptığım işe aniden girdim, ama onu gerçekten çok seviyorum ve dünyaya değişmem!

Başında Ayda bir kere Nordstrom’un baş tasarım direktörü Tom Young’la Chelsea 28 koleksiyonu üzerine çalışmak için Seattle’a gidiyorum. Fikirlerimi, notlarımı ve dergilerden kestiğim birçok fotoğrafı da götürüyorum.

Çoğu zaman aynı ilhama sahip oluyoruz. Mağazaları ziyaret ediyorum ve kendimi satış danışmanlarına tanıtıyorum. Bu iş birliğinden çok gururluyum. Tasarımlarımdan birini giyen bir kız arkadaşımı gördüğümde bu beni heyecanlandırıyor.

Boş Zaman Tatil zamanı ya da moda haftası olmadığı çıkmıyorum. Mr.Butler ve Johannes ile evde oluyorum. (Sırasıyla köpeği, ve kocası) East River etrafında tenis oynamayı, Wimbledon Turnuvası’nı ve U.S Open’ı seyretmeyi seviyoruz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek için de dengeyi sağlamanız gerek. Zaman yönetimi çok önemli.

Biniş Kartı Çok fazla seyahat ettiğim için çalıştığım belli bir yer yok. Yılın sadece 160 günü New York’taki evimdeyim (Saydım!), bu da valiz hazırlamaya çok zaman harcadığım anlamına geliyor. Artık çok iyi bir sistemim var. yani yanıma ne aşırı ne de az eşya alıyorum. Sadece deri bir pantolon ve birkaç kazak alıp onları farklı şekilde kombinleyebilirim. Ve biliyor musunuz? Nereye gidersem gideyim Zara’da durabileceğimi farkettim. Her zaman destek olacak parçalar bulabiliyorum. Bazen hafif bir valizle gitmek daha iyi çünkü eve ne getireceğinizi bilemezsiniz.

Tatil İçin Kombin Örnekleri Resimleri
Tatil İçin Kombin Örnekleri _13.jpgTatil İçin Kombin Örnekleri _2.jpgTatil İçin Kombin Örnekleri _1.jpgTatil İçin Kombin Örnekleri _7.jpgTatil İçin Kombin Örnekleri _9.jpgTatil İçin Kombin Örnekleri _3.jpgTatil İçin Kombin Örnekleri _14.jpgTatil İçin Kombin Örnekleri _20.jpgTatil İçin Kombin Örnekleri _23.jpg

Yorum Yaz