Tanem Sivar

SEYAHAT OZGUR DENİZCİ

Çizgili, ekoseli desenlerle beraber mavi ve kırmızı en sevdiğim renkler. Sürekli güneş altında ve yelkende olduğum için şapkalar ve bandanalar vazgeçilmezlerim.

1- Bikini, Melissa Odabash, Beymen 765 TL 2- Fular, Levi’s 29,90 TL 3- Gözlük, Ray-Ban 530 TL 4- Kaftan, Anna Suin, net-a-porter.com 153 EURO 5- Sandalet, Divarese 129 TL 6- Şapka, Yargıcı 39,95 TL 7- Tişört, Academia 595 TL

YELKEN & EŞSÎZ KOYLAR

Başarılı kariyeri ile tanıdığımız sunucu Tanem Sivar, yazın zaman geçirmeyi en sevdiği Marmaris Bozburunu ALLa anlattı. utkan şİar caneyİ

Bozburun Ege’nin en güzel köşelerinden biri. Dalaman Havalimanı’ndan sonra iki saatlik müthiş manzaralı bir yolun ardından varıyorsunuz Bozburun’a. Sıcak ama bunaltmayan iklimi, eşsiz koyları ve taptaze balık ürünleriyle benim favorim burası. Şahane dondurmacı Limon Ağacı ile birlikte Filika en sevdiğim mekanları. Otel olarak tercihlerim ise Bozburun Yacht Club, Pembe Yunus ve Dolphin. Bozburun, Symi adasına da deniz yoluyla 25 dakikalık uzaklıkta. Yelken, Sup ve Trecking için çok ideal. Tek ihtiyacınız olan bikini, şort, terlik ve güneş kreminiz. Sade bir stil ile rahat olmak yeterli yani. Bu arada müzik konusunda çok hassaslar ve asla gürültü kirliliğine katlanmak zorunda kalmıyorsunuz.

Sezonun en hit parçaları, en cool ve kaçırılmayacak trendleri nasıl giyilir? Bu ikisinin cevabıyla birlikte, size anlatacak daha çok stil hikayemiz var!

Tanem Sivar Resimleri
Tanem Sivar_2.jpg

Tanem Sivar_4.jpg

Tanem Sivar_19.jpg

Tanem Sivar_1.jpg

Tanem Sivar_3.jpg

Tanem Sivar_5.jpg

Yorum Yaz