STİL İKONU GÖZLÜKLER

Sezonun öne çıkan 5farklı gözlük modeliyle 5farklı kadın yarattık. Dilediğin iz şekilde güneşe bakabilirsiniz, yalnız lütfen dikkat: Lâkin her gözlüğün bir stili var! kübra özden

NET SAVUNMA

Cat eye olarak tabir edilen bu gözlüklerle havanız anında değişecek! Kesimleri net olan parçalarla ve klasik aksesuarlarla iyi bir uyum yakalayın.

ROCHAS SICAK YAZIN DEĞİŞMEZ PARÇALARI

Sokak modasından ilham alacağınız, monokrom ile minimalleşen ve gökkuşağı etkisine teslim olan silüetler, normale, ezbere, klasiğe bir tepki, bir tavır olarak karşımıza çıkıyor.

ZARİF TAVIR

Chloe gözlüklerle sade fakat detaylara önem veren parçalar seçin, Fa rklı desenli hası r bir şapka ve topuklu terlikle fashion gir/’unvanı kazanacağınız kesin,

Rayban ’in nostaljik köşeli çerçeve modeliyle bir araya getireceğiniz parçalarda renkler bir tık daha önemli. Tercihiniz converse olsım.

Pilot gözlüklerle sportif bir hava yakalamak için tercihiniz de rahat parçalardan yana olsım. Keten bir ayakkabıyla uçmaya hazırsınız!

İndirim sezonlarında belgesel tadında av sahnelerine tanıklık ediyoruz. Stres altında verilecek yanlış kararların önüne geçmek için, sakince yakalanması gereken ayakkabıları sizin için seçtik. öykü akdaş

1- Derimod 99 TL 2- Marc Jacobs, Beymen 1.049 TL 3- Mango, 89.99 TL 4- Hotiç, 197 TL 5- Sandro X Reebok, Brandroom, 398 TL 6- Divarese 272.30 TL 7- Camper 265 TL 8- Ninewest 169 TL 9- Elle, 159,90 TL

Yalancı doktor House’un da belirttiği üzere “Gözler belki yanıltabilir, gülümsemeler aldatıcı olabilir fakat ayakkabılar her zaman doğruyu söyler.”

Şimdiden hazırlıklı olun, önümüdeki sezon tek kola, tek çanta yetmiyor. İndirim sezonunu fırsat sezonuna çevirin ve hedefe kitlenin!

Mulberry lookbooklarında ilk kez gördüğümüzde tereddüt ettik sonra Lily Aldridge gibi ünlülerin de aynı anda 2 çanta taktığını yakaladığımızda double bag trendi resmiyet kazandı!

STİL İKONU GÖZLÜKLER Resimleri
STİL İKONU GÖZLÜKLER_19.jpg

STİL İKONU GÖZLÜKLER_11.jpg

STİL İKONU GÖZLÜKLER_27.jpgSTİL İKONU GÖZLÜKLER_36.jpg

Yorum Yaz