Sonbaharın Moda Renkleri

PEMBE DESTEK

Estee Lauder şirketleri, BCA (Meme Kanseri Bilinçlendirme) kampanyasına özel ürettiği Estee Lauder, Aveda, Darphin ve Clinique gibi markaların pembe kurdeleli ürünlerinden elde ettiği gelirle Türkiye Meme Vakfı ve Meme Sağlığı Derneği’ne bağışta bulunuyor.

SONBAHAR RENKLERİ

Couleurs by QNET’in sıcacık toprak ve pastel tonlarındaki farları sonbahara romantik övgü sunarken mercan rengi rujları güzellik ritüeline hareket ve canlılık katıyor. Bu arada belirtelim, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeyen marka, “Animal Testing Declaration” belgesine sahip.

DERSİMİZ: YOGA

Ruhunuzu huzurla beslerken eşsiz manzaranın tertemiz atmosferini içinize çekmek ister misiniz? O zaman rotanızı The Grand Tarabya’ya çevirin ve bu ay Therapia Spa’da başlayan, her seviyeye uygun yoga dersleriyle rahatlamaya bakın. Hafta içi verilen derslerde Hamile Yogası ve Prenetal Yoga da mevcut.

GERÇEGİN PEŞİNDE

Fiziksel, ruhsal ve zihinsel uyum terapisi ve kendini tanımak… Can Apraham Kuyumcu, “Gerçek…?” adlı kitabında bu konulara değiniyor. Aynı zamanda kendine yetme ve pozitif yaklaşım hakkında bilgi veren kitap özgür iradenizi kontrol etmenizde size kaynaklık edecek.

FİLTRE YÜZÜNÜZDE!

Artık selfie çekerken kusursuz cilt görünümü elde etmek için filtre kullanmanıza gerek yok! Physicians Formula’nın #InstaReady serisinde bulunan BB krem, ışık yansımalarını optimize ederek tendeki leke ve izleri bulanıklaştırıyor, yarı mat pürüzsüz bitişiyle parlamayı da önlüyor.

ZAMANA KARŞI

Sisley’in yeni anti-aging kremi Sisleya L’Integral, dış etkiler, davranışsal ve genetik faktörler gibi yaşlanmayı hızlandıran etkenlere karşı cildi güçlendiriyor ve yeniliyor. Aktif içeriklerle geliştirilmiş formülü komple bakım sağlıyor.

Sonbaharın Moda Renkleri Resimleri
kistrendleri-metin2.png

kistrendleri-metin1.png

12016-2017-sonbahar-kis-giyim-tarzinda-hangi-renkler-moda.jpg

sonbahar-kış-modası-renkleri-2017.jpg

6renk-modasi.jpg

82017-kombinleri-icin-renk-onerileri.jpg

2017-sonbahar-kis-moda-trendleri.jpg

kistrendleri-metin4.png

Yorum Yaz