Sonbahar İçin Makyaj Önerileri

DURMA, PARLA!

Aşık olduğunuzda ne yaparsınız? Maniküre koşar, baştan çıkaran bir makyaj yapar, kırmızı veya pembe tonlarında rujunuzu sürersiniz. Ve tabii ki ışıl ışıl parlarsınız. Yeni sezonun makyaj trendleri tam da bunun hakkında!

RETRO MOTİFLER

İşte seksi eyeliner’ın uygulaması kolay bir 60’lar versiyonu. Aslında işe kedi gözü makyajıyla başlayabilir, ardından göz pınarıyla kuyruğun ucunu birleştiren bir çizgi çizebilirsiniz. Kirpikleri vurgulamayı unutmayın. Sonuç heyecan verici olacak!

Yaz henüz bitmedi ki! Güneşle biraz flört daha etmiş olamaz mısınız? Yanaklarınıza ince bir tabaka halinde bronzlaştırıcı pudra sürdükten sonra rengi fırçayla elmacık kemiklerinize, burnunuza ve şakaklarınıza yayın. O kadar inandırıcı görünecek ki siz bile plajdan yeni gelmiş gibi hissedeceksiniz!

İKİSİ BİR ARADA

Kim demiş kırmızı ya da pembeden birini seçmek zorundasınız diye? İkisi birden neden olmasın? Ten makyajını cildinizin doğal renginde koruyarak üst dudağa yakut, alt dudağa baştan çıkarıcı pembe tonlarını uygulayın. Rujun kalıcı olmasını ve renklerin birbirine karışmamasını sağlamak için fırça yardımıyla sürün ve biraz pudrayla bozulmasını önleyin.

ÖZEL EFEKTLER

Şeffaf yaldızlarla kaplanmış, son derece parıltılı göz kapakları, gülden şarap rengine dönüşen degrade dudaklarla yeni bir boyut kazanacak. Uygulaması zor görünse de bu gölgelendirme birkaç ruj tonu, doğru fırça ve biraz pratikle kolayca başarılabilir.

GECE MAVİSİ

Mavinin göz kapaklarındaki bu yoğun dokulu ve parıltılı tonu ışıltılı ten makyajıyla buluşunca son derece havalı görünür. Bu heyecan verici makyaj etkisini en iyi tamamlayansa doğal şekilde taranmış sarı kaşlar. Ya tırnaklar? Tabii ki kırmızı!

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri Resimleri
Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _33.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _23.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _32.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _17.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _15.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _18.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _4.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _12.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _9.jpg

Sonbahar İçin Makyaj Önerileri _1.jpg

Yorum Yaz