Sokak Modası

Kısa üstler en trend bayan giyimleri arasında olmaktadır. Ayakabı modellerinde ise kürk detaylı bot modelleri , diz üstü çorap çizmeler , rahatlığı seven bayanlarımız için kısa ve kalın tapuklu botlar , booteiler , bilekten bağlı bağcıklı ayakkabılar ,  spor ayakkabılar ki  şık kıyafetlerin bile altında kullanılıyor gibi modellerisezonunda sık göreceğiz sokak modasında.

sokak modasında maskülen akımı her kıyafette hatta aksesuarlarda bile fazlaca göreceğiz. sezonun trendlerinden püskülü elbiselerden tutun da çantalara çizmelere kadar bolca rastlayacağız. Her sezon iddalı olan kot ve jeanlerinizi yırtık modeller olarak giyeceğiz. Salaş ve yırtık kot pantolonlarınızın altına ince topuklu ayakkabılarlar tarzınızı daha da iddalı yapabilirsiniz deriz. Jean tulumları da daha salaş ve bol tasarımları ile rahatlığını sevenler için ideal bir  giyim şekliniz olacaktır.

Sokak modası sezonun da aksesuarlar içerisinde fularları sıklıkla hemen her kıyafetinize uyumlu kullanabilirsiniz. Deri her sezon moda amasokak modasında deri ceketler , deri pantolonlar , deri etekler ve hatta deri gömlekler tavan yapmış diyebiliriz.Pantolon tasarımlarında da bol pantolonların çok moda olacağını şimdiden defilelerde sıkça görüyoruz.sokak modası akımında ceketler , pançolar , kabanlar desenlerde ekose desenler  , puantiyeler , trendler arasında.

sezonun da kısacası sokak modasında farklı tarzlar ve stilleri göreceğiz. Artık siz kendinize nasıl bir tarz vermek istiyorsanız kendinize uygun tarzı seçmek size kalıyor gibi.

Sokak Modası Resimleri 

Yorum Yaz