Sırt Çantası Modelleri 2016

FESTİVAL TADINDA GEÇEN LONDRA MODA HAFTASI’NDA BİRÇOK MARKA VE TASARIMCI GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI AMA BİZE GÖRE KAZANAN BURBERRY PRORSUM’DU. ALKIŞLAR CHRISTOPHER BAILEY’NİN YARATICI ZEKASINA.

Moda karavani geçen haftalarda İlkbahar-Yaz 2016 defileleri için Londra’ya taşındı. Londra’daki defileler bu sezon moda haftasından çok Glastonbury gibi bir müzik festivalini anımsatıyordu. Bunda tasarımcıların da katkısı büyüktü elbette. Londra Moda Haftası denince aklımıza gelen ilk isim Christopher Bailey’le başlayalım. Burberry Prorsum için her sezon harikalar yaratan tasarımcı, bu sezon markanın klasik “İngiliz gülü” konseptinden bir hayli uzaklaştı. Transparan elbiselerin, düz sandaletlerin ve tabii ki olmazsa olmaz trençkodann hakimiyetindeki koleksiyonun sürprizi sırt çantalarıydı.

Kampçıların sırt çantalarını anımsatan modelleri, en şık gece elbiseleriyle bile kombinleyen Bailey, hiç şüphesiz yeni bir akım başlatmak üzere. Defileye festival havası katan en önemli detaylardan biri de defile alanının ortasında yer alan orkestraydı. Festival demişken festivallerin olmazsa olmazı olan Hunter’ın defilesi de Londra Moda Haftası’nın konuşulanlarındandı.

Markanın ceketleri o kadar başarılıydı ki, kült botlar bile gölgede kaldı. Londra Moda Haftası’nı bir renkle özdeşleştirecek olsak, bu kesinlikle pembe olurdu. Hem de toz pembe. Romantizmin doruklarından gezinen tasarımcıların sayısı oldukça fazlaydı ve hemen her defilede karşımıza uçuk pembe bir parça çıktı. Pembe akımının başını çeken isimlerse Simone Rocha, Jonathan Anderson ve Emilia Wickstead oldu. İngiliz güllerinden vazgeçemeyen tek tasarımcıysa pek tabü Erdem Moralıoğlu’ydu. Koleksiyonu her zamanki gibi çiçek açıyordu.

Sırt Çantası Modelleri 2016 Resimleri
günlük-sırt-çantası-modelleri-çeşitleri.jpgSırt Çantası Modelleri 2016_0.jpglouis-vuitton-Louis_Vuitton_309_The_Backpack_Collection_4_DI3.jpgKız-Çocukları-için-2015-ve-2016-Pembe-Okul-Sırt-Çantası-Modelleri-Girls-Pink-School-Bag-Models-9-618x700.jpgsirtinizdaki-luks-trend_0.jpg

Yorum Yaz