Serinlemenin en etkili ve kolay yoları

EVDE İÇECEK HAZIRLAYIN

Yazın sıvı tüketimi normale göre büyük ölçüde artıyor. Durum böyleyken ağır yiyecekler yerine hafif ve soğuk içeceklere yönelin. Evde sevdiğiniz meyvelerle buzlu smoothie hazırlayabilirsiniz. Tabii meyvelerin ne kadar şeker içerdiğini unutmayarak miktarları abartmadan tüketin.

BUZ KÜPLERİYLE GÜZELLEŞİN

Cildin sıkılaşmasına ve ferahlamasına yardımcı olan buz küpleriyle yüzünüze masaj yaparak sıcaktan bunaldığınızda cildinizi rahatlatabilirsiniz. Bunun yanında gül suyunu buz kalıplarında dondurmak da iyi fikir. Anında tazelik ve canlılık için deneyin deriz.

Serinlemenin en etkili ve kolay yolarından biri de kesinlikle su! Denize veya ahvuza girmekse bunun en eğlenceli yolu. Hem sıcak havanın etkisini azaltmak hem de spor yapmak için daha iyi bir yol düşünemiyoruz. Fırsat buldukça tercihinizi bu yönde yapın.

KüVETİ DoLDuRuN

Eğer bu bunaltıcı havalarda evden dışarı çıkmak istemiyorsanız banyoya gidin ve küveti doldurun ve içine girin. Ilık suyun içine sevdiğiniz duş yağından ya da banyo tabletlerinden atarak işi daha eğlenceli hale getirin. Lavantalı ürünler hem stresinizi azaltmak ve rahatlamanız için ideal.

AYAK BANYosu YApIN

Evde serinlemenin en pratik yollarından biri de ayakları suya sokmak. Geniş bir kapa soğuk su doldurun ve içerisine aromaterapik yağlar, banyo tuzu ya da deniz tuzu ekleyin. Evde spa keyfi denemek için oldukça dinlendirici ve etkili bir yöntem.

GÜNEŞİ KISKANDIRIN

Teninize anında bronzluk verecek bu ürünlerle saatlerce güneşin altında beklemenize gerek yok!

Serinlemenin en etkili ve kolay yoları Resimleri
Serinlemenin en etkili ve kolay yoları_41.jpg

Serinlemenin en etkili ve kolay yoları_44.jpg

Serinlemenin en etkili ve kolay yoları_40.jpg

Yorum Yaz