SERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN

MAVI’NİN SON REKLAM FİLMİNDE SERENAY VE KEREM’İN İLK KARŞILAŞMALARINDAN SONRA İLİŞKİLERİNİN DEVAMINA TANIK OLUYORUZ. GERÇEK HAYATTA DA BERABER OLAN ÇİFT REKLAM FİLMİNDE HENÜZ FLÖRT AŞAMASINDA: AMA ÇOK ATEŞLİ BİR FLÖRT!

SERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN’İN BERABER görüldüğü ilk an Mavi’nin onlarla başlattığı reklam filmi serisinin lansmanıydı. Herkesin ne kadar mütevazı olduğundan bahsettiği 28 yaşındaki Kerem Bürsin, gerçekten de yaramaz ve utangaç bir çocuk gibiydi. Ancak Serenay uzun yıllardır gördüğümüz o özgüvenli kadındı.

24 yaşında olmasına rağmen yıllardır oyunculuk yapan Sarıkaya, Grazia Türkiye’nin ilk kapak kızı ve Türkiye’nin “it girPü. Metroda gerçekleşen reklam filmindeki ilk buluşmalarından sonra, Gold ve America Black Jean serisinin tanıtıldığı hikayenin devamında Kerem duygularıyla savaşıyor. O aşık olduğunu belli etmek istemedikçe eli ayağına dolaşıyor; Serenay da zorladıkça zorluyor. İstediğini alacak kafaya koymuş! Yani ateşli bir reklam filmi sözkonusu. Kariyerleri gittikçe yükselen bu iki isim bir araya gelince de okuldaki en popüler kızla çocuğun ilişkisi gibi bir etki yaratıyor.

1 Serenay Sarıkaya aynı kariyerindeki seçimleri gibi birlikte olduğu isimlerde de çıtayı hiç düşürmedi. Kerem Bürsin’in ise “Survivor”ın yeni sezonunda olacağı konuşuluyor. Bu söylenti gerçekse Serenay başarılı kariyer konusunda bir uzman olarak ne yapıp edip kesinlikle sevgilisini vazgeçirmeli!

SİNEMA FİLMİ YOLDA Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin yakın zamanda müziklerinde Sezen Aksu’nun imzasının olacağı söylenen bir filmle beyazperdede olacaklar.

SERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN Photo Gallery
SERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_5.jpgSERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_2.jpgSERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_4.jpgSERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_0.jpgSERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_3.jpgSERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_16.jpgSERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_1.jpgSERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_12.jpgSERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN_14.jpg

Yorum Yaz