Sauren Eyewear Gözlük Modelleri

‘Gözlük en önemli aksesuardır’

Temelleri 2011 yılında İstanbullu ünlü optisyen Arif Demir tarafından atılan Sauren Eyewear, ”Gözlük en önemli aksesuardır mottosuyla yola çıkarak ilk tasarımlarını yapmaya başladı.

Antrefle Kaplamalı ve açık renkli degrade gözlük camlarının ön planda olduğu bu tasarımlar başta cemiyet hayatı ve ünlüler tarafından büyük ilgi gördü.

Kapalı mekanlarda da rahatça güneş gözlüğü kullanmayı sağlayan ve gözleri gösteren açık renkli camlarıyla Türkiye’de bir akım başlatan bu tasarımlar, kullanıcıların yoğun talebi ve Türkiye’deki diğer gözlükçülerin de istekleriyle 2015 yılında Sauren Eyewear adı altında markalaştırıldı.

Her gözlüğün 96 saatlik bir el emeğinin olduğu Sauren Eyewear Koleksiyonunda 6 model ve 14 farklı renk seçeneği, altın kaplama çerçevesi ile Türkiye’nin en seçkin gözlükçülerinde satışa sunulmaktadır.

Sauren Eyewear Gözlük Modelleri Photo Gallery
Sauren Eyewear Gözlük Modelleri_3.jpgSauren Eyewear Gözlük Modelleri_11.jpgSauren Eyewear Gözlük Modelleri_10.jpgSauren Eyewear Gözlük Modelleri_18.jpgSauren Eyewear Gözlük Modelleri_20.jpgSauren Eyewear Gözlük Modelleri_23.jpgSauren Eyewear Gözlük Modelleri_26.jpg

Yorum Yaz