Saç Bandı Modelleri

Bazen saçımızla uğraşmak istemeyiz. Saçları doğuştan yapılı olanlara ‘ gıpta’ ile bakarız. Saçlarla çok uğraşmak; fön çekmek, maşa yapmak, düzleştirici kullanmak gibi faaliyetler saçı oldukça yıpratan işlemlerdendir. Doğal halinde bıraktığınız saçlarınızın aynadaki görüntüsüne alışkın olmayabilirsiniz; sizi saçlarınızla barıştırmak için bir önerim olacak: Saç bantları.

Özellikle havaların ısınmasıyla, kıyafetlerin renklenmesiyle, başımız da renklensin dedim. Banyodan çıkıp kendi halinde kuruttuğunuz saçlarınızla uğraşmanın kolay kolu olan saç bantlarını, her çeşit kıyafetinizle kullanabilirsiniz. Güzel yanı ise, saç bandı çeşitlerinin bol olması. İster taşlı, ister düz, kalın, ince, renkli fark etmez; ama öyle anlarda hayat kurtarır ki, şaşırırsınız.

Saç Bandı Modelleri Photo Gallery Pötikareli, fiyonklu modellerle; çocukluğunuza dönebilirsiniz.

Saç Bandı Modelleri Photo Gallery  • Koyu renkli, siyah ya da lacivert tonlarındaki saç bantlarını kotlarınızla kombinleyebilirsiniz.
  • Taşlı ve boncuklu saç bantlarını, abiye kıyafetlerle de kullanabilirsiniz. Yakın zamanda mezun olacaklara duyurulur!
  • Renkli saç bantları ise, baharı doyasıya yaşayın. Renkli legging pantolonlarla tamamlayın.

 Saç bantlarını kullanırken, saçınızı açık bırakabilir ya da örebilirsiniz. Topuzun da saç bandına en çok yakışan saç modellerinden biri olduğunu unutmayın.

Yorum Yaz