PURE BEAUTY

Koreli Kadınların güzellik sırlarından esinlenen Pure Beauty’den yenilenen bir cilt bakım serisi: Pomegranate Urban Shield-Antioxidant & Anti-Pollution. Pure Beaufy ürünlerine VVatsons mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Şehir yaşamı, hava kirliliği, stres… cildimize yorgun ve cansız bir görünüm veriyor. Kore’nin cilt bakım teknolojisinden yola . çıkan Pure Beauty’nin artık bu durumlar için bir çözümü var: Pomegranate Urban Shield – Anti-Oxidant & Anti-Pollution. Cilt üzerindeki tüm bu olumsuz etkilere karşı cildinizi canlandırmak, yatıştırmak ve korumak için özel olarak geliştirilen Pomegranate Urban Shield -Anti-Oxidant & Anti-Pollution serisi ayrıca cildin doğal koruyucularını da güçlendiriyor.

Pure Beauty Pomegranate Urban Shield Kompleksi neler içeriyor?

• Fermente nar özü- Cilt tonunu nemlendiren ve düzenleyen güçlü bir antioksidan

• Yenileyici Fito-Plasanta – Kırışıklık karşıtı hareket için güçlü bir etkiye sahip besleyici aktif içerik

• IBR patentli içerikler – Cildi oksidatif zarardan ve daha genç görünen bir cilt için yaşlanma belirtilerinden korumak amacıyla cildin doğal korumasını artıran içeriklerin bir birleşimi

• Galactomyces Fermente Süzüntüler (GFF): Cilt bariyerlerini güçlendirmeye yardımcı doğal bir kalkan

Pure Beauty Pomegranate Urban Shield serisini keşfedin:

Koruyucu Gündüz Kremi 20 GKF:

Şehir yaşamının zararlı etkilerini en aza indirmek için cilde gün boyu nemlendirme ve koruma sağlarken, güçlü antioksidan içeriğiyle cildin serbest radikallerle mücadelesine yardımcı olur.

Canlandırıcı Göz Jeli

Taze jel formülü sayesinde hassas göz çevresini canlandırırken stres ve çevresel etkenlere karşı hassas cildi korumaya yardımcı olur. Nemlendirme sağlarken, ince çizgiler ve yaşlanma belirtileri ile mücadelede yardımcı olur.

Makyaj Temizleyici Yüz Temizleme Mendilleri:

Tek dokunuşta tüm makyajı, kiri ve fazla yağı temizlemeye yardımcı olurken, cilde nem ve yumuşaklık sağlayan içeriğe sahiptirler.

Arındırıcı Köpük Temizleyici: Cildi arındırmaya ve kirlerin izlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Bitki özleri cildi nemlendirir ve güzelleştirirken, cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur.

PURE BEAUTY Resimleri
PURE BEAUTY_1.jpgPURE BEAUTY_6.jpgPURE BEAUTY_2.jpgPURE BEAUTY_3.jpgPURE BEAUTY_7.jpgPURE BEAUTY_4.jpgPURE BEAUTY_18.jpg

Yorum Yaz