Proenza Schouler 2015 Kış Modası

Ancak henüz ideal olarak kabul ettiğiniz ölçüye sahip olmasanız bile merak etmeyin. Proenza Schouler 2015 Kış Modası ile siz de istediğiniz görünüme birkaç küçük dokunuş ile anında kavuşabileceksiniz.

Zayıf görünmenin sırrı renkler ve kesimlerde gizli. Çünkü bazen bir kıyafet ne kadar pahalı ve son moda bir tasarıma sahip olursa olsun sizi olduğunuzdan daha iri hale getirebilir. Bunun için öncelikle renklerin, kumaşların, desenlerin kısaca modanın neferlerinin dilinden iyi anlamak ve kendi bedenini de iyi tanımaktan geçiyor. Fazlalıklarınızı gizlemek için herkesin bildiği ilk hileye daima öncelik verin. Bu da dikine çizgilerin daha zayıf enine çizgilerin ise daha geniş göstereceğidir. A kesimli bir elbise yani düz ve ortadan fermuarlı bir tasarım dikkatleri merkez bölgeye çekeceği için sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.

Bacaklarınız kalın ise yapacağınız ilk şeyorta uzunlukta bir etek sahibi olmaktır. Bu tasarımı stilinizin bir parçası haline getirirseniz asla pişman olmayacak ve harika bir görünümü daima garantileyeceksiniz. Şort giymekten korkan kadınlar için de doğru bilinen bir takım yanlışlar var. Öncelikle özellikle yüksek bel bir şortun beyaz bir gömlek ile harika duracağını söyleyebiliriz. Canlı renk ve desenler sanıldığının aksine sizi daha iri göstermez. Özellikle mini bir elbise üzerinde karşımıza çıkan canlı ve enerjik renk ve desenler göz kamaştırıcı hale bürünmenizi sağlayacaktır.

Ancak yine de iri desenleri kullanmamaya çalışın. Kıyafet seçiminde şüpheye düştüğünüzde ise yapacağınız tek şey baştan aşağıya siyah renge bürünmek olmalı. Siyah hem zayıf hem de çarpıcı görünmenizi sağlayacaktır. Bu görünümün ciddiliğini kırmak için ise takılara başvurabilirsiniz. Ayrıca tek renk aldatmacası için beyaz rengi denemenizi de öneririz. Özellikle üzerinize iyi oturmuş kalem stili beyaz bir etek ve ipek bir gömlek ile çok etkileyici bir hale bürünebileceğinizi garanti edebiliriz.

Proenza Schouler 2015 Kış Modası Photo GalleryYorum Yaz