Prada sonbahar kış koleksiyonu

yılı Prada sonbahar kış koleksiyonu görücüye çıkıt. İtalyan moda markası olan Prada yeni sezon koleksiyonunda her daim olduğu gibi renkler ön plana çıkmış. Kırmızılar , sarılar , yeşiller yerlerini koruyor.

Prada, renkli montları, şeffaf etekleri ve desenli elbiseleriyle yine göz dolduruyor. Prada bu yılda yenilikçi yanı ile sıra dışı bir kreasyon hazırlamış diyebiliriz. Özellikle Prada çanta ve ayakkabı modelleri ile  modaya adeta yön vermektedir. Bu koleksiyonunda da çok güzel parçalar var.

Prada kalitesi ve güven duygusunu müşterilerine çok iyi kazandırmayı bilmiştir. Sonbahar ve kış modellerindeki manto ve pardesü tasarımlarıni kesinlikle bu kış bayanlarımızın üzerinde göreceğinizden emin olabilirsiniz. Genellikle koyu renklerden tasarlanmış manto ve pardesülerin tamamlayacısı olan canlı renkler de çizmeler ve ayakkabılar yine prada markası ile kombinleyebilirsiniz deriz.

Prada transparan elbise modelleri ile de koleksiyonunda göz dolduruyor. Geometrik ve otantik desenli elbise modelleri ile şıklığı anında yakalayanlardan olabilirsiniz. Prada’nın ürün fiyatları biraz pahalı da olsa unutmayın ki kalite maalesef ucuza satın alınmıyor diye düşünüyoruz. Prada sonbahar kış koleksiyonuda twit çanta modellerine kesinlikle bakmanızı tavsiye ederiz.Şıklığın tamamlayacası olacak twit çanta modellerini çok beğeneceksiniz.

Bu gün ne giyeceğim derdinden prada sonbahar kış koleksiyonu ile kurtulacağınızdan emin olabilirsiniz. Özellikle 70’li yılların esintisini hemen fark edeceksiniz. Prada ayakkabı modellerinde dolgu topuklu ayakkabıların yanında uzun çizme modellerini de göreceksiniz.

Prada mont ve ceketlerle kış aylarını hem sıcak hemde çok şık geçireblirsiniz. Kürk detayları , deri detayların en güzel tasarımlarını Prada sonbahar kış kreasyonunda bulacaksınız. Yaz kış demeden çok kullanılan Prada gözlük modellerini de sakın unutmayın harşka modellerin tasarlandığı prada gözlükler sonbahar kış aylarında göz dolduracak cinsten diyebiliriz.

Prada sonbahar kış koleksiyonu ResimleriYorum Yaz