Pijama takımları ve gecelik modelleri

Ev giyimi artık diğer giyim ürünleri ile eşdeğer durumda hatta onlardan daha fazla ilgi görür durumda oldukları kesin diyebiliriz.Ancak tüm bunlara rağmen pijama kateogorisindeki ihtiyaç karşılanabilecek durumda değil di taki tarzgo.com ortaya çıkana kadar.

Bu site diğer giyim sitelerine oranlar farklı işler yaparak az kategori ama çok ürün mantığı ile hareket etmiş ve sitesinde 250 modelden fazla gecelik yer alan kategoriler oluşturmuş.

İki kategoriden örnek verdik pijama takımları ve gecelik modelleri ancak sadece iki kategori ile sınırlı değil site pek çok marka ve modelde ürünler var her bütçeye uygun şekilde tasarlanmış bir site.Belirttiğim gibi binlerce ürün yok belki ama girdikleri her kategoride en az 250 modele yer veriyorlar buda onların girdikleri her kategoride en iyileri olmasını sağlıyor.Tabi bu ne kadar sürer bilmiyorum ama eğer bu şekilde devam ederlerse başarılı olacakları kesin.

İnternet sitesine gitmek için tıklayın: ucuz giyim

Bu arada bu siteden alacağın tüm ürünlere geldiği zaman ücret ödüyorsunuz yani öyle orada aldım ödedim yok ürünler evineze geliyor ödemenizi öyle gerçekleştiriyorsunuz aynı zamanda ürünler evinize kadar ücretsiz olarak geliyor bunu da belirtmekte fayda var.

 

pijama-a21

pijama

Yorum Yaz