Nişan elbisesi modelleri

Internet çağında sizce defileler halen gerekli mi?

Öncelikle defile dediğimiz, güzel bir kızın üzerinde güzel bir elbise görmektir. Askıdaki bir kıyafet, isterse dünyanın en güzel kıyafeti olsun, hiçbir zaman podyumdaki kadar çekici profesyonellerle Çin’in kırsalında yaşayan bir fashionista’yı aynı yöntemle etkileyemeyiz. Anna Wintour’la Brezilyalı bir moda tutkununun hiçbir ortak yanı yok ama yine de onlara aynı Nişan elbisesi modelleri defileyi sunuyoruz. Bir tasarımcı zenginse iki ayrı organizasyon düzenlemeli; birincisi internetin davetli olmadığı, profesyonellere özel, İkincisiyse koleksiyonlar butiklere ulaşmadan hemen önce yarı gösteri yarı defile havasında bir etkinlik. Defileler, duyguları tetikler. Duyguların arkasında arzular saklıdır. Ve bu arzuları tatmin etmek gerekiyor. İki defile birden yapamayacak genç tasarımcılar, profesyonel sunuma odaklanmalı.

Artistik direktörlerin de hiç zamanı olmuyor…

Zamanı iyi kullanabilmesi için tasarımcının yönetebileceği ve güvenebileceği bir ekibi olması gerek; her şeye aynı anda yetişemez. Dünyanın her yerinde Nişan elbisesi modelleri butik açmak, fotoğrafçıyı bilgilendirmek, halkla ilişkiler için ünlülerle yemeğe çıkmak, renk paleti oluşturmak için Paris’e gelmek, vitrinleri ayarlamak, basın için bülten hazırlamak… Bugün artistik direktörün Giorgio Armani olgunluğuna sahip olması gerekiyor; kimliğinin bilincinde, yerinin sorumluluğunun farkında ve gücünü yönetmeyi bilen… Ancak tüm bunların gerçekleşmesi için 60 yaşma ulaşmak lazım!

Nişan elbisesi modelleri Resimleri
Ve Nişan Elbisesi Modelleri (18) | Hanımların DünyasıEn Güzel Nişanlık Modelleri | Kadınlar KulübüElbiseleri ~ Gece Elbiseleri | Abiye Elbise | Gelinlik Modelleri nişan elbiseleri pronovias nişan elbiseleri pronovias Elbiseleri ~ Gece Elbiseleri | Abiye Elbise | Gelinlik Modelleri Nişan Elbiseleri - En Moda Box, Moda, Moda Haberleri, Moda En Şık Nişanlık Modelleri - En Moda Box, Moda, Moda Haberleri Nişan Elbisesi Modelleri/- Sayfa 35Mezuniyet elbisesi modelleri yenikapalı uzun elbise - Gelinlik ModelleriVe Nişan Elbisesi Modelleri (5) | Hanımların Dünyası

Yorum Yaz