Nişan elbisesi modelleri 2016

Internet çağında sizce defileler halen gerekli mi?

Öncelikle defile dediğimiz, güzel bir kızın üzerinde güzel bir elbise görmektir. Askıdaki bir kıyafet, isterse dünyanın en güzel kıyafeti olsun, hiçbir zaman podyumdaki kadar çekici profesyonellerle Çin’in kırsalında yaşayan bir fashionista’yı aynı yöntemle etkileyemeyiz. Anna Wintour’la Brezilyalı bir moda tutkununun hiçbir ortak yanı yok ama yine de onlara aynı Nişan elbisesi modelleri 2016 defileyi sunuyoruz. Bir tasarımcı zenginse iki ayrı organizasyon düzenlemeli; birincisi internetin davetli olmadığı, profesyonellere özel, İkincisiyse koleksiyonlar butiklere ulaşmadan hemen önce yarı gösteri yarı defile havasında bir etkinlik. Defileler, duyguları tetikler. Duyguların arkasında arzular saklıdır. Ve bu arzuları tatmin etmek gerekiyor. İki defile birden yapamayacak genç tasarımcılar, profesyonel sunuma odaklanmalı.

Artistik direktörlerin de hiç zamanı olmuyor…

Zamanı iyi kullanabilmesi için tasarımcının yönetebileceği ve güvenebileceği bir ekibi olması gerek; her şeye aynı anda yetişemez. Dünyanın her yerinde Nişan elbisesi modelleri 2016 butik açmak, fotoğrafçıyı bilgilendirmek, halkla ilişkiler için ünlülerle yemeğe çıkmak, renk paleti oluşturmak için Paris’e gelmek, vitrinleri ayarlamak, basın için bülten hazırlamak… Bugün artistik direktörün Giorgio Armani olgunluğuna sahip olması gerekiyor; kimliğinin bilincinde, yerinin sorumluluğunun farkında ve gücünü yönetmeyi bilen… Ancak tüm bunların gerçekleşmesi için 60 yaşma ulaşmak lazım!

Nişan elbisesi modelleri 2016 Resimleri
2016 Ve 2017 Nişan Elbisesi Modelleri (18) | Hanımların DünyasıEn Güzel Nişanlık Modelleri 2016 | Kadınlar KulübüElbiseleri 2016 ~ Gece Elbiseleri | Abiye Elbise | Gelinlik Modelleri ...2016 nişan elbiseleri pronovias 2016 nişan elbiseleri pronovias 2016 ...Elbiseleri 2016 ~ Gece Elbiseleri | Abiye Elbise | Gelinlik Modelleri ...Nişan Elbiseleri 2016 - En Moda Box, Moda, Moda Haberleri, Moda ...En Şık Nişanlık Modelleri 2016 - En Moda Box, Moda, Moda Haberleri ...Nişan Elbisesi Modelleri 2015 /2016 - Sayfa 35Mezuniyet elbisesi modelleri yeni 2016kapalı uzun elbise - Gelinlik Modelleri2016 Ve 2017 Nişan Elbisesi Modelleri (5) | Hanımların Dünyası

Yorum Yaz