NİLAY CAFER

“Her genç kadın gibi ben de kozmetiği seviyorum. Yaptığım günlük makyajda az ve öz ürün kullanıyorum. Çünkü doğallığı seviyorum. Akasya Sephora’da alışveriş deneyimi yaşamak çok ilginç geldi. Bütün Sephora’ya özel ürünleri yakından inceledim. Kendi favori ürünlerimi daha doğru kullanmak için minik tüyolar aldım. Bu arada arkadaşlarım için de bir kaç tane hediye seçtim. Yaz alışverişimi tamamlamış olmanın verdiği keyifle günüme devam ettim.” Chloe, Love Story Edt 50 ml. 1186 75 ml. 1239 Sadece Sephora’da Chloe’nin bas döndüren zerafetini ortaya çıkaran bu parfümün şişesi de en az kendi kadar güzel. Kullandığım zaman ışıltılı bir yolculuğa çıkacağıma eminim. Küçük haftasonu kaçamakları ve çantadan ” ayırmak istenilmeyen ürünler için boş şişe setleri hayat kurtarıyor Ürünleri içlerine aktarabileceğiniz kavanoz ya da spray şişelerle günlük bakım ritüelleri devam ediyor.

Sadece Sephora’da Urban Decay, Beach Bronzer t 99 Bronz ve ışıldayan bir tenden daha seksi hiçbir şey yok. Bu bronz görünüşü doğru bir şekilde yakaladığında harika görünürsün. Urban Decay’in Beached Bronzer’ı ile altın tanrıça görünümünü yakalamaksa çok kolay. O zaman ipeksi pudrayı yüzüne ya da bütün vücuduna uygula ve adeta Fiji sahillerinde güneşli bir hafta geçirmiş gibi bir görünüme sahip ol. Sephora, Must Have Make up Pallette t 37.90 Tüm gerekli makyaj malzemeleri küçük bir palet içerisinde toplanıyor. Nötr tonlarda 4 renk far, 1 allık ve 1 güneş pudrası, 1 kullanım kılavuzu ve 1 ayna: hepsi bir arada… Sephora, Mini Outrageous Volume Mascara t 25.90 Kirpiklerde sıra dışı bir hacim tercih eden kadınların yardımına Outrageous Volume maskara yetişiyor. Bu maskarayla dolgun hacimli kirpikler ve çekici bir bakış elde ediliyor. Üstelik suya dayanıklı özelliği de bulunuyor. CAZİBE, ZARAFET VE RAHATLIK Dior’un Milky Dots isimli yepyeni makyaj koleksiyonu renkleriyle adeta baş döndürüyor. Akdenizin derin mavisi, ateşli bronz tonlar ve pembe-somon ojeler koleksiyonun ana renkleri. Koleksiyondaki DiorSkin Nude Air Summer Glow Powder’sa özel kabartma baskısıyla müthiş. Dikkatimi Çekenler Renkli kozmetik benim için vazgeçilmez artık bunu bilmeyen kalmadı.

Durum böyle olunca da bu ayın ‘dikkatimi çeken’ ürünlerinin hepsi makyaj ürünlerinden oldu. Yaz gecelerinde makyajınızla bütün gözleri üzerinize çekmek isterseniz; bu sayfa tam size göre… BRONZ CAZİBE Sephora Sun Disk limitli sayıda üretilen bir pudra. Sadece bir fırça hareketiyle bronzluğu artırmak ve mükemmelleştirmek için kesinlikle öneriyorum. Maksi formattaki oryantal tasarımlı bu pudrayı yüz ve dekolteye uygulayabilirsiniz. Esra Özübek esra@bestylemagazine.com CHANEL FARKI Chanel’in Yaz makyaj koleksiyonu gerek renkleriyle gerekse dokularıyla hemen dikkat çekiyor. Bronz tenle mükemmel uyum sağlayan bu koleksiyondan en azından bir ürün makyaj çantanızda mutlaka olmalı. BENEFIT’TEN KAŞLARA ÜÇ FARKLI SET Benefit Kaş Koleksiyonu bir ilke daha imza atarak, en sevilen kaş ürünlerini içeren farklı ihtiyaçlara yönelik üç yeni kaş seti ile kaş sorunlarına yönelik pratik çözümler sunuyor.

Eğer kaşlarınız sizin için önemliyse göz atmanızda yarar var. ETKİLEYİCİ GÖZLER Lancöme, makyaj sanatçılarının tekniklerinden yararlanarak yepyeni bir eye-liner yarattı. Grandiose Liner, inanılmaz esnek aplikatörüyle kirpik diplerine ince ve narin bir şekilde uygulama kolaylığı sağıyor. PARLAK DUDAKLAR Christian Louboutin Beautenin yepyeni rujları Loubilaque, tek uygulamada dudakları tamamen kapatan yüksek pigmentasyon sayesinde alışıldık parlatıcılardan ayrılıyor.Özel fırçasıyla kolay uygulanabilen rujlar yapışkan olmayan formülüyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Loubilaque’ın her rengi özel, feminen bir kokuya sahip. Işığı yansıtma özelliğiyle ayna etkisi yaratan rujlar adından bayağı söz ettirecek gibi duruyor.

NİLAY CAFER_5.jpgNİLAY CAFER_4.jpgNİLAY CAFER_10.jpgNİLAY CAFER_9.jpgNİLAY CAFER_8.jpgNİLAY CAFER_27.jpgNİLAY CAFER_35.jpgNİLAY CAFER_30.jpgNİLAY CAFER_33.jpgNİLAY CAFER_32.jpgNİLAY CAFER_34.jpg

Yorum Yaz