New Balance Ayakkabı Modelleri

BU SNEAKER BRONZ ÇAĞI

New Balance’ın yeni bronz bakır rengine bayıldık. Yeni sezondaki plise eteklerle giymeyi öneriyoruz. Özellikle Gucci’nin G’lisi üzerine bomber’la fıstıklı lokum olur!

BİRKEN 3K MODA RADAR ZOO ME LA EN ROSE

Pembe altın, bronz ve rose paletinin her tonu hala ve şiddetle makbul, hele ki Apple’ın bu fetiş pembe-altın rengi laptop’ına kim kayıtsız kalabilir? Tuşlara basarken Lope Jewellery’nin yüzükleri s izlere eşlik etsin istedik. Ayaklarınızda mutlaka Birkenstock’un o rengi olmalı hatta.

IRİS’iN ÇANTALARI

En eğlenceli stil ikonu İris Apfel çanta sevdasına Aigner’i de ekledi bu sezon. Kampanya çekimleri müthiş görünüyor. Aigner artık Türkiye’de. Ve bu birbirinden ikonik çantalar da öyle. Bordosu favorimiz!

MERCAN İÇİN SON ÇAĞRI!

Eylül demek İstanbul’da ve adalarda hala yaz demek. Çeşme’de denize girmek, Bodrum’da güneşi batırmak demek. Tüm bu doğa harikalarına mercanlı İncili küpe tanık olsun istedik. Beliz Biçaço’nun markası Mystwind tasarımı küpe mercan, elmas ve inciden oluşuyor. Bembeyaz, omuzları açık bir bluzla hayal ediyoruz.

Floransa’dan bileklere Panerai, 1860’ta Floransa’da kumlan bir saat markası; uzun yıllar Italyan donanmasına detayları sır gibi saklanan özel saatler yapıyordu. 1997’de marka Richemont grup tarafından satın alınınca dünyaya açıldı. Hala her detayında Rönesans işçiliği hissedilen saatlerin yeni Blue Dial serisi, deri kayışlar ve deniz mavisiyle koleksiyonerlerini bekliyor.

New Balance Ayakkabı Modelleri Resimleri
new-balance-trend-bayan-ayakkabı-modelleri-2014.jpg

nn1.jpg

Gri-New-Balance-Ayakkabı-Modelleri.jpg

new-balance-bayan-ayakkabi-modelleri-18.jpg

2016-New-Balance-spor-ayakkabı-199.99-TL.jpg

new-balance-ayakkabi-modelleri-7.jpg

Kırmızı-Renkte-New-Balance-Spor-Ayakkabı-Modelleri.jpg

new-balance-bayan-ayakkabı-modelleri-33.jpg

New-Balance-2012-Ayakkabı-Modelleri-32.jpg

New-Balance-2016-kadın-spor-ayakkabı-modelleri.jpg

Yorum Yaz