Michael Kors 2015 Kış Koleskiyonu

Yeşil de aynı yeşilde her modele yansıtılmaya çalışılmış. Şifon ayrıntıları olan yeşil kombinli elbiseler kısa ve uzun boylarda tasarlanmış. Taşlı, taşsız modelleri bulunabilirken; aynı zamanda en sade ve şık yeşil elbiselere rastlamak da mümkün. Bir diğer gözler önüne serilen renk ise, kırmızı ve tonları ile birlikte kullanılmış siyah kombinli elbiseler. Eğer sade renklerin uyumu içine girmek ve ağır bir görüntü ile göz kamaştırmak istiyorsanız, bu renk modeller tam size göre.

Sezonun moda trendlerini takip etmeye devam ediyoruz, minimalist tarzları bir araya getirdik, özel günlerinizde, iş hayatınızda, özel davetlerinizde rahatlıkla giyebileceğiniz, elbise modellerini sizler için araştırdım, ever hanımlar, sizlerde farklı elbise arıyorsanız, alışverişe çıkmadan önce sitemize mutlaka göz atınız, detaylı resimleri galerimiz den inceleyebilirsiniz…

Michael Kors 2015 Kış Koleksiyonu; her yaşa ve zevke uygun olarak tasarlanmış renklerle dolu. Abiye de en önemli ayrıntı da renk değil midir zaten? Beğenemediğiniz bir rengi kendinize asla doğru kombinleyemezsiniz. Michael Kors 2015 Kış Koleksiyonune bir göz atmalısınız, sizde kendinize en uygun kesim ve rengi bulmalısınız.

Michael Kors 2015 Kış Koleskiyonu ResimleriYorum Yaz