Mezuniyet Elbise Modelleri

Heyecanla beklenen mezuniyet töreni için kıyafet arayışı dönemi her zaman zordur. Kıyafet bulunduktan sonraki aksesuar ve ayakkabı-çanta bulma süreci ise bambaşka bir zorluk. Mezuniyet elbisesinde tek önemli nokta ise abartıdan uzak durmak ve fazla dekolteden uzak durmak. Bacak boyunuz bedeninize göre daha uzunsa tulum ve önü verev gelen modelleri seçebilirsiniz. Bacakları kısa olanlar ise tek parça ve uzun elbiseler tercih konusu. Göğüsleri küçük olanlar straplez modelleri, daha basenliler belden saran elbiseleri rahatlıkla seçebilir. Sezon trendleri ve renkleriyle bağlantılı olarak donuk sarı, pudra, kırmızı, ideal siyah ve beyaz tonları dikkat çekici renkler arasında, ilham alınacak liste ise, tam da cool bir mezuniyet kızı için ideal seçeneklerden oluşuyor. DAVET EN İYİ 15 ELBİSE Fazla hareketli geçecek yaz günleri için yeni sezon alışveriş arayışı tam gaz devam ediyor. Bu yıl yaz olabildiğince eğlenceli, fazla hareketli ve ışıltılı.

Renkler tam anlamıyla kendini gösteriyor. Haliyle sezon alışverişine yüklenmeden bazı detayları ön plana çıkaran parçalar ağırlık vermekte fayda var. Özellikle elbiselerde çeşitlilik oldukça fazla. Açık omuz modeller çoğu yerde karşımıza çıkarken, çiçek desenler ve geometrik şekiller popülerliğini koruyor. Fazla enerji kaybetmeden listede yer alan sezonun en iyi elbiselerine göz atmanızda fayda var. UZAY TEMASI Modanın zaman çizelgesinde gelecekten haberler var! Birçok filmde ve dizide karşımıza çıkan uzay teması, şimdi yeni tasarımcılara ilham oluyor! Moda dünyasında uzay merakı kendini, metalik desen ve koleksiyonunda: geometrik desenler, transparan detaylar ve gümüş metalik kumaşlar ile uzay çağına giriyor! Koleksiyonlarında retrofûtûristik Gözen, metalik farklı formlara yer ile geleceğe ışık tutuyor. İlkbaharYaz MASKULEN BAKIŞA MODERN DOKUNUŞ Maskülen havayı tam anlamıyla estiren takımlar bu sezon oldukça renkleniyor. Farklı ve asil duruşu simgeleyen trend, yaz ayları için çok kapalı dursa da günlük hayata kolaylıkla taşınacak cinsten. Desenli ve canlı tonlardaki takım elbiseler, alışılagelmişin biraz dışına çıkıyor gibi. sezona bel çantaları damgasını vuruyor. Çeşitli aksesuarları ile farklı bir boyut kazanan çantalar adeta bir tasarım harikası.

Tak-çık düşüncesiyle birebir uyumlu ve oldukça güvenli modelleri günlük hayata taşımak farz oldu. Sezonda oldukça dikkat çeken modeller bizimde kadrajımıza takılanlar arasında.. Bahar ve yaz modasında kalıcılığını daima koruyan çiçek desenleri, bu sezonda doğadan ilhamını alıyor. Zarifliği ve kadınsı detayları yansıtan çiçek desenleri, zaman içerisinde birçok değişikliğe uğruyor. Özellikle Yaz çiçekleri hiçbir sezona benzemeyen cinsten, çok canlı ve oldukça yoğun. Haliyle sokaklar çiçek bahçesi kıvamında, fazla hareketli ve doğanın dokunuşlarını ruha işler niteliğinde. Yazın podyuma dönüşecek kumsallar için mayo bikini arayışları son hız devam ediyor. Bu yıl fazla fazla göreceğimiz mayo çeşitleri birbirinden k hareketli ve seksi denecek cinsten. Floral desenlerin elbiselerden fırlayıp mayo ve Bikinilere konduğu gerçeği sempatik bir algı yaratıyor. Siyah ve beyazın oldukça vurgulandığı “seksiyonlarda, mavi, sarı, pembe ve turuncu İŞıkleri de oldukça fazla. Yer yer parlak kumasg ve metalik aksesuarlarında yer aldığu11 i modellerde, alt üst farklı parçalar; da kombinlemek mümkün. Kalın askılı üst ve r yüksek belli alt bikiniler ise yine trendler arasında. İlginç tasarımların da etkisini koruduğu yaz mayo-bikinilerinde en hassas nokta vücut tipinize uygun modelleri seçmek. Önce sevginizi gösterin, sonra da en özenli kelimeleriniz ile ifade edin…

Anneler Günü’nde; en değerliniz olan annelerinize duyduğunuz sevgiyi bir parça da olsa anlatabilmek ve her şeye değersin diyebilmek için bu özel günde onu hediyesiz bırakmayın… Biliyoruz ki bu seçtiğimiz hediyelerin hepsini tek bir paket yapsak, onların emekleri karşısında yine de yetersiz olacaktır fakat hatırlanmak her zaman güzeldir. Özellikle de annelerimiz, hatırlanmayı en çok hak edenlerdir! En güzel Anneler Günü sizin annenizin olsun… Etkileyici ve zarif bir seçime ne dersiniz? Şıklığı ile ışıldayan, bu seçkin hediye alternatifleriyle annenize kendisini daha da özel hissettireceksiniz. Spor giyimi tercih eden ve spordan vazgeçemeyen anneler için seçtiğimiz onun stilini yansıtan harika hediye alternatiflerine bir göz atmanızı öneririz.

Mezuniyet Elbise Modelleri Resimleri
Mezuniyet Elbise Modelleri _6.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _2.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _0.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _7.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _3.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _1.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _4.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _11.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _10.jpgMezuniyet Elbise Modelleri _8.jpg

Yorum Yaz