Merve hazer Resimleri Fotoğrafları

Esin kaynağınız olan bir kadın figürü var mı?

“İstismara maruz kalıp, olayı açığa vurup şiddete karşı çıkan kadınlara hayranım. Böyle bir şey başıma gelmediği için şanslıyım. Eğer adaletsizliğe karşı çıkan onca eş, çocuk ve kadın varsa, benim ilham kaynağım onlardır.”

Özellikle beğendiğiniz bir yönetmen var mı?

Mesela Martin Scorsese?

“Evet, o bir dahi. Bir dahi ve mükemmelliyetçi. Sinemaya çok şey kattı. Ondan sadece kadın kahramanların olduğu daha çok film yapmasını isterim.”

Siz sürekli çalışıyorsunuz. Çocuklarınıza vakit ayırabiliyor musunuz? Bir kabilesiniz adeta: Mart ayında aranıza katılan Edith dışında, Dashiell (13), Roman (11) ve Ignatius (7) var.

“Tabii, sürekli beraberiz. Hem şimdi ufaklık da olduğu için onlara daha fazla zaman ayırmaya mecburum. Anne olduğum için değil. Onlarla vakit geçirmek çok güzel olduğu için! Oğullarım çok aklı başında ve beni sürekli şaşırtıyorlar. Onların yaşındaki çocukların ağzından çıkanlar gerçekten inanılmaz şeyler. Bana öğüt bile veriyorlar. Çünkü itiraf etmeliyim ki bazen çok komik şeyler yapabiliyorum!”

Merve hazer Resimleri Fotoğrafları Resimleri
/ merve hazer / merve hazer fotoğrafları / merve hazer resimleri Resim arama hizmeti sayesinde tüm netden bulunan merve hazer foto / merve hazer / merve hazer fotoğrafları / merve hazer resimleri . find this pics when you search merve hazer keyword on our site

Yorum Yaz