Max Mara 2018 Gelinlik Koleksiyonu

Max Mara 2018 Gelinlik Koleksiyonu yeni evlenecek kızlarıma muhteşem tasarımlar hazırlamış. Sizde modayı yakından takip eden bir gelin adayısanız bu harika koleksiyonu kesinlikle görmelisiniz. bir İtalyan markası olan Max Mara moda markası özellikle sade ve A kesim modelleri ile ön plana çıkıyor. 2018 koleksiyonunda en fazla dantel ve güpür kumaş seçenekleri sunuyor. sıradışı bir gelinlik modeli aklınızda varsa eğer tek uğrayacağınız adres Max Mara mağazaları olmalıdır. Pantolon gelinlik modellerinden tutunda mini etekli gelinlikleri görünce insanı hayrete düşürüyor. Ayrıca salaş ve ceket formundaki gelinlikleri inanın başka hiçbir yerde kolay rastlayamazsınız.

Max Mara 2018 Gelinlik Koleksiyonu Photo GalleryKoleksiyonun içinde yer alan ilginç gelinlikler arasında, puantiye kumaşlardan tasarlanmış gelinlikler yer alıyor. Tek omzu simetrik şekilde açılmış olan pantolonlu gelinlik, fazlasıyla ilgi çekici olmak isteyenlerin tercih edeceği modeller arasında.. Koleksiyona genel olarak bakıldığında gelinlikten çok beyaz bir abiye elbiseyi çağrıştıran gelinlikler, modern ve farklı günümüz kadınları düşünülerek özenle hazırlanmış tasarımlardır. Gelinlik modasına farklı çizgisi ile birçok yenilik kazandıran Max Mara 2018 gelinlik Koleksiyonu her zaman farklı görünmek isteyenler için ilginç gelinlik tasarımlarıyla ön planda diyebiliriz.
Özellikle bu markada modern gelinliklerin ön planda olduğu koleksiyonda, tulum ve miniler dikkat çekiyor.İpek ve organze kumaşlarla hazırlanmış tek omuz detaylı gelinlikler farklılık isteyen gelin adayları için görülmeye değer nitelikte.

Max Mara 2018 Gelinlik Koleksiyonu kısaca aykırı tarzda gelinlik modellerinden oluşuyor. Marka, 2018 kreasyonunda da tarzından ödün vermemiş ve oldukça sıra dışı modeller tasarlamış olarak karşımıza çıkıyor. Max Mara’nın farklı gelinlik modellerinde duvak detayları ile de oldukça şık görünüyor.
Max Mara’nın gelinlik modelleri gösterişten, şatafattan, pırıltılı taş ve boncuklardan tamamen uzak, çok sade model sevenler için tasarlanmış.

Koleksiyondan kareler için fotogalerimize göz atmalısınız.

Yorum Yaz