Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu

ŞIK DETAYLAR

Marks&Spencer, sadece zengin koleksiyonu ve fonksiyonel ürünleriyle değil, aynı zamanda “bra fit” özelliğiyle de kalite anlayışını, ürünlerindeki şık detaylar, rahatlık, fonksiyonellik ve eşsiz tasarımlarıyla birleştiriyor.

Ikonik marka Levi’s, Kaliforniya’dan ilham alan “Good Life” temalı koleksiyonuyla moda tutkunlarının vazgeçilmezi kalmaya devam ediyor. Hem cool hem fit görünüm yakalamak isteyenler bu sezon da Levi’s’ın çekimine kapılıyor.

DİNAMİK GORUNUM

Sonbahar-kış koleksiyonunda sofistike detaylara yer veren Carnevale grubu, Love’n Fashion Paris’ten sonra bünyesine eklediği yeni markaları Rue ve Kocca’yla moda severleri Italyan moda çizgileriyle bir araya getiriyor.

MODERN FORMLAR

Escada’nın “ML40” isimli çanta koleksiyonu markanın kurucusu Margaretha Ley’e gururla ithaf ediliyor. “ML40” son derece zarif, modern ama şimdiden klasikler arasındaki yerini aldı. Tek elle açma-kapama kolaylığı, çıkarılabilir askısıyla hem omuzda hem elde taşıma rahatlığı sunuyor. Çeşitli deri seçenekleriyle de, maksi, midi ve mini olmak üzere üç farklı boyda satışa sunuluyor.

KOVBOYLAR YOLDA

Yeni sezonda rotanızı Batı’ya çevirmekle kalmayıp kovboy modasının en göze çarpan modelleriyle cool stil sahibi olmak istiyorsanız Aldo’da birçok seçenek sizi bekliyor.

YENİLENME ZAMANI

Roman, sonbahar-kış koleksiyonuyla 70’li yılların renk ve desenlerini lüks vurgularla yeniden yorumlarken sonbahar havasına inat pozitif ve dinamik haliyle, yenilenme zamanı, diyor “hikayesi” bir başka Vans’den hafızalardan çıkmayacak bir iş birliği daha! 1995 Pixar yapımı “Oyuncak Hikayesi” filminin unutulmaz karakterleri VansXDisney iş birliğiyle sevenlerinin hayatlarına konuk oluyor. Ayakkabı, giyim ve aksesuardan oluşan koleksiyonda Woody ve Buzz’ın yanı sıra Bo Peep, Aliens ve ekibin kalanı da 7’den 70’e herkesin bir numarası olmaya hazır.

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu Resimleri
Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _92.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _88.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _105.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _97.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _98.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _94.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _87.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _93.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _11.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _89.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _86.jpg

Marks&Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu _90.jpg

Yorum Yaz