Mangoağustos lookbooku

Yaz aylarının vazgeçilmezi mango bizi, bizi tasarımları ile büyülemek ve herkesin görmesini sağlamak için ağustos lookbooku gözler önene serdi. Burada en çok ayakkabılarla karşılaşacağız.

Mangoağustos lookbooku; bizi en zayıf olduğumuz yerden vuruyor, ayakkabılar.. Mango bu ayakkabı işinin de üstesinden geldi ve öyle güzel tasarımlara imza attı ki.. Hemen siyah bir ayakkabıya göz atalım istiyorum. Ayakkabı apartman topuklu ve üstten kemerli bir gece elbisesine kombinlendiği düşünülürse şıklığın en güzel hali olabilir.

Bir diğer örneğimiz ise; buz mavisi bir sandalet, üzerine altın sarısı düz bir kemer eklenmiş ve işleme ayrıntıları ayakkabının iki yan tarafınada konulmuş, hem kombine uygunluğu açısından hem de zıt renklerin uyumu adı altında kullanılabilecek bu ayakkabı fiyatı ile de oldukça etkiliyor. Mango da her şeyi bulabilmeyi bir kenara bırakalı epey zaman oldu zaten. Bunu yanında her keseye göre alınabilecek olan ayakkabı modelleri de eklendi. 39.90 Fiyatına alınan bir ayakkabıdaki şıklığın fiyatını inanın ölçmek zor olacaktır.

Mangoağustos lookbookunu sizde inceleyin. Her ürünü ayrı güzel görünen lookbook ayakkabıları ile kendine hayran bırakacaktır. Ve eğer siz de kombinler hakkında fikirsiz iseniz mangonun katalogları size en iyi yardımcı. Kombinleri günün her saati uygulamak mümkünken, kesenize göre kombinler de unutulmamış. Mangoağustos lookbooku bizi yeni bir yaz için heyecanlandırıyor.

Mangoağustos lookbooku ResimleriYorum Yaz