Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri

PRATİK ÖNERİ PARMAKLARIN GÜCÜ ADINA

Kusursuz bir şekilde makyaj yapmak için yüzünüzün her bölgesine ayrı bir makyaj fırçası kullanmaya ihtiyacınız yok! Parmaklarınızla da şahane bir iş çıkarabilirsiniz.

BAŞ PARMAK

Baş parmağınızın allık sürmek için en uygun boyuta sahip olduğunu söylesek? Fondöten uyguladıktan sonra parmağınıza çok az allık alarak yanaklarınıza hafif dokunuşlarla doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Direk olarak beyne bağlı olan bu parmak ısı değişimlerinden çok hızlı etkilendiği için makyajı karıştırmak için çok iyi bir alternatif. Kapatıcınızı sürmek ve yüzünüzdeki fondöten ve allık lekelerini yok etmek için oldukça fonksiyonel.

ORTA PARMAK

Dokunuşları diğer parmaklara göre daha sert olan orta parmak, ruj sürmede yardımcınız olacak. Bunun yanında dudak kreminizi sürmek ve peeling yapmak için de kullanışlı.

Göz altı gibi hassas bölgeler için .etkili olan yüzük parmağı, nazik ve yumuşak hareket etkisiyle bu böl- . genin bakımının tamamlanması için etkili. Özellikle göz kreminizi sürerken ürünü yüzük parmağınıza alıp cildinize tampon hareketlerle sürün. Masaj etkisi yaratacak.

Boyut olarak en küçük olan serçe parmak, far sürmek için çok doğru bir seçim. Hatta bir çok makyaj artisti far uygulamasında serçe parmaklarını kullanıyor. Deneyin.

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri Resimleri
Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _4.jpg

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _7.jpg

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _0.jpg

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _6.jpg

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _13.jpg

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _9.jpg

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _2.jpg

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _5.jpg

Makyaj Yaparken Parmakları Kullanma Teknikleri _1.jpg

Yorum Yaz