LOUİS VUITTON VALİZ MODELLERİ

MARC NEWSON VE LOUİS VUITTON İŞBİRLİĞİNDEN DOĞAN YENİ VALİZ SERİSİ BAGAD TESLİM SIRASINDA HARCANAN ZAMANA SON VERİYOR.

İdeal valiz kabin boyu olmalı ama seyahatte bize gerekecek her şeyi içine sığdırmalı” diye düşünen sadece siz değilsiniz. Ünlü AvustralyalI endüstriyel tasarımcı Marc Newson da sizinle aynı fikirde. Bu yüzden Louis Vuitton’a tasarladığı yeni valizler için Aslında bu seriyi 20 yıldır her seyahatimde kafamda tasarlıyordum” diyor.

50 ve 55 olmak üzere iki modelde sunulan valizler sadece 2.7 ve 3 kilogram. Ayrıca darbelere karşı dayanıklı, elastik bir yapıya sahip. Çekme kolu içeriden dışarıya alınarak sağlamlaştırılmış; alışılagelmiş valizlerin ötesine geçilerek kabin boyunda 37 litrelik bir iç hacim sağlanmış.

360 derece hareket imkanı sunan minyatür tekerlekler ise olabildiğince sessiz. Valizlerin köşeleri ve sapı Louis Vuitton’un klasik modellerindeki gibi doğal deriden tasarlanmış.

Mini koleksiyonda. LV logosundan vazgeçemeyenler için monogramlı modellerin yanı sıra birçok renk seçeneği bulunuyor.

yılı içinde yepyeni modeller de bu tasarımlara eklenecek. Kısacası valizde ‘rüya takımı’ adım adım tamamlanıyor.

louisvuitton.com

LOUİS VUITTON VALİZ MODELLERİ Resimleri
louis-vuitton-monogram-pegase-55-vejital-deri-cek-cek-valiz-modelleri-ucuz-fiyatlari-1114-500x554.JPGLouis-Vuitton-2.jpglouis-vuitton-clasic-vejital-deri-valiz-modelleri-ucuz-fiyatlari-1-500x554.JPGlouis-vuitton-canvas-vejital-deri-valiz-modelleri-ucuz-fiyatlari-11-500x554.JPGlouis-vuitton-canvas-vejital-deri-valiz-modelleri-ucuz-fiyatlari-112-500x554.JPGLouis-Vuitton-fuşya-çekçekli-valiz.jpglouis-vuitton-siyah-damali-vejital-deri-valiz-modelleri-ucuz-fiyatlari-12-500x554.JPGlouis-vuitton-kahve-damali-vejital-deri-valiz-modelleri-ucuz-fiyatlari-12-500x554.JPG

Yorum Yaz