LE PETIT MARSEILLAIS’DEN BAKIM SERİSİ

Fransa’nın lider duşjeli markası Le Petit Marseillais, şimdi yepyeni duşta özel bakım serisiyle karşımıza çıkıyor.

Akdeniz’den tam mevsiminde toplanan gerçek meyve ve çiçek özleri ile ünlü Fransa’nın lider duş jeli markası Le Petit Marseillais’nin yepyeni duşta özel bakım serisi ile kremlerin nemlendirici özelliği duşjelleri ile buluşuyor. Duşjeli ile kremin nemlendirici etkisini bir araya getiren Le

Duşjeli ve kremin nemlendirici etkisini bir arada sunan yeni Le Petit Marseillais duşta özel bakım serisiyle banyo keyfinize renk katın.

Petit Marseillais’nin yeni duşta özel bakım serisi duş sırasında cildin temizlenmesini ve arınmasını sağlarken duş sonrasında da nemlenmesini sağlıyor. Dört farklı ürünüyle piyasaya sunulan duşta özel bakım serisinin ilki olan yoğun besleyici duş jeli içerisinde bulunan gül yaprakları yağı, argan yağı ve balmumu ile cildi şımartırken shea yağı ve akasya içeren yoğun nemlendirici duş jeli cildin ihtiyacı olan nem dengesini sağlıyor. Serinin üçüncü ürünü olan besleyici duş jeli ise argan yağı ve portakal çiçeğinin kombinasyonundan doğuyor, ve cilde tazelik katıyor. Bizim favorimiz olan tazeleyici duş jeli ise içerdiği mineraller, tuzlar ve yosunlar sayesinde cildi tazelerken nemlendiriyor.

Siz de bu sıcak yaz günlerinde hem cildinizi derinlemesine temizlemek hem de banyo sırasında nem ihtiyacını karşılayarak 24 saate kadar nemli kalmasını ve istiyorsanız yeni Le Petit Marseillais banyo ve duş jellerini bakım ritüelinize akleyin.

YAKINDAN TANIYALIM Dürüstlük, gerçeklik, doğallık ve otantiklik üstüne kurulmuş bir marka olan Le Petit Marseillais, Marsilya’nın 300 yıllık efsanevi ürünü Marsilya Sabunu’ndan esinlenilerek 1984 yılında yaratılmış. İçeriklerini ve aromalarını gerçek meyve ve çiçek özlerinden alıyor. Paraben ve renklendirici boya içermeyen duş jellerinin kokularıysa doğal kaynaklı bitkilerden ilham alınarak hazırlanıyor.

LE PETIT MARSEILLAIS’DEN BAKIM SERİSİ Resimleri
LE PETIT MARSEILLAIS’DEN BAKIM SERİSİ_1.jpgLE PETIT MARSEILLAIS’DEN BAKIM SERİSİ_10.jpgLE PETIT MARSEILLAIS’DEN BAKIM SERİSİ_4.jpgLE PETIT MARSEILLAIS’DEN BAKIM SERİSİ_9.jpgLE PETIT MARSEILLAIS’DEN BAKIM SERİSİ_6.jpg

Yorum Yaz