Kürklü mont ve kabanlar

SHIERLING

Karemsi formlarda karşımıza çıkan için vegan kürklü mont ve kabanlar, eski dönem pilot maskülenliğinin uyarlaması. Pre-fall’un ve devamındaki yeni sezonun lider dış parçası, feminen çizgilerle birleştiğinde yüksek voltajlı bir etki yaratıyor.

VERSACE CANDY CRUSH

Pastel tonlarındaki parçalar, tatlı bir hanımefendiden çok, seksi bir dişiliği temsil ediyor bu defa. Kabanlarda, takımlarda, mini kokteyl elbiselerinde ve ara parçalarda gardıroba sızıyor.

Daha klasik görünümlerin başrol oyuncularından biri olan ekose parçalar, Pre-fall koleksiyonlarıyla hem yolundan şaşmıyor hem de yeniliklere açılıyor. Feminen ve seksi görünümlere dış parçalarda eşlik eden ekose, elbiseler, pantolonlar ve aksesuar detaylarında karşımıza çıkıyor.

GUVENCHY TRENDLER

Yazın breton çizgileri, kışlık bir hale bürünüyor. Siyah ve beyaz ikilisinin çizgi gücünün yanında Pre-fall, kıyafetlerden çıkıp aksesuarlara da bulaşıyor. renk kombinasyonlarıyla hayat bulurken, bir şekilde gardırobunuza adım atabilmek için farklı mood’lar vadediyor; ciddi, seksi ya da eğlenceli.

TUXEDO

Teksas’ta ona smokin diyorlar. Tepeden tırnağa denim parçalara bürünmek, denim on denim trendi altında kendini kabul ettirmiş durumda. Bu defa bir adım daha cesur olma zamanı. Jean pantolon ya da etekler, jean ceketler ve hatta içine giyilen gömleklerle kombinleniyor. Görünüm; temiz %

Pre-fall kürk aşkını, renkli veganlarla daha fantastik bir boyuta taşıyor. Snapchat gençliğinin kalbini çalmayı hedefleyen kendini göstermekten çekinmeyen parçalar, renkleri ve desenleriyle gardıroplara gençlik ateşini aşılıyor.

Kürklü mont ve kabanlar Resimleri
Kürklü mont ve kabanlar_7.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_3.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_11.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_6.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_15.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_14.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_10.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_8.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_9.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_4.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_5.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_1.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_0.jpg

Kürklü mont ve kabanlar_2.jpg

Yorum Yaz