Kuaförden çıkmış gibi

Çoğumuz saçlarına bir işlem yapmadan, dışarı çıkmıyor. Çoğu saç bir fön, düzleştirici ya da maşa ister. Herkesin saçını şekle sokma yöntemi farklı olsa da, genel olarak bu üçlü arasında şekillenir her şey.

Düz saç sevenlerin tercihi olan düzleştiricilerin yeni teknolojiye sahip olanları saça zarar vermeyi önleme konusunda daha duyarlı, daha gelişmiş. Özellikle fön çekme becerisi olmayan ya da düzleştirici kullanmanın daha kısa süreli sürdüğü kanısında olanlar için, saç düzleştirici seçimi büyük önem taşıyor.

Yeni çıkan birçok saç düzleştiricisini herhangi bir teknolojik marketten satın almanız mümkün. Bu konuda size yardımı olacağını düşündüğüm yeni bir ürün var: L’oreal Steampod. L’oreal ve Rowenta işbirliğiyle hayat bulan bu mucizevi düzleştirici, birçok kuaför salonunda kullanılmaya başlandı bile! Saçı yıpratmayan plaka sayesinde saçlarınızı istediğiniz o düz şekline kolayca sokabiliyorsunuz. Buhar teknolojisi sayesinde saçın yıpranmasını önlüyor ve saçın parlaklığını koruyor. Daha fazla bilgi edinmek isteyenler burayı ziyaret edebilir. Satın almak isteyenler ise buradan lütfen.

Steampod

Steampod

 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz