Kozmetik alışverişinizi nereden yapıyorsunuz?

Gidip, görerek, elleyerek, deneyerek almayı seviyorum. Yurt dışından ve free shop’dan çok yapıyorum. Burada da Sephora’yı seviyorum. Ama Türkiye’de kozmetik alışverişi az yapıyorum. Yurt dışına gidince herkes çanta ayakkabı aldığımı zannediyor. Oysa ki ben tencere, tava, kek kalıpları ve kozmetik alışverişi yaparım. Al, al, al nereye kadar? Son dönem böyle bir ruh hali içindeyim. Çok pahalı şeyleri almaktan rahatsızlık duyuyorum. Üç ayakkabıya dünya para vereceğime bir ayakkabı alıyorum. Geri kalan parayı da bir yere yardım olarak veriyorum. Son yıllarda böyle bir mantık güdüyorum. Ve böyle daha mutluyum, adeta ruhsal bir tatmin yaşıyorum.

Gece davetlerinde makyajınızı özel birine mi yaptırırsınız?

Hayır kendim yaparım. Duşumu alırım, saçımı toplarım, makyajımı yaparım sonra saçımı yapmaya geçerim. Kendi yüzümü ve bana yakışanı en iyi ben bilirim diye düşünüyorum. Çok özei bir davete de gidiyor oisam bu hazırlanma süreci 20-25 dakikayı geçmez.

Kozmetik alışverişinizi nereden yapıyorsunuz? Resimleri
Kozmetik alışverişinizi nereden yapıyorsunuz?_3.jpgKozmetik alışverişinizi nereden yapıyorsunuz?_2.jpgKozmetik alışverişinizi nereden yapıyorsunuz?_1.jpg

Yorum Yaz