Konuşan T-shirtler

Yazı en büyük iletişim araçlarından biri. Derdimizi, üzüntümüzü, sevincimizi anlatmamızın, kendimizin ifade etmenin en büyük aracı belki de. Bazen dile dökmek istemezsin de, göstermek istersin ya hani. Derler ya ‘Sen sus, gözlerin konuşsun’. Ben de diyorum ki ‘Sen sus, T-shirt ‘ ün konuşsun’. Ruh halinize göre giyinin, konuşmadan, istediğiniz mesajı verin!

March

 Tam ayına uygun güzel bir tişörtle karşı  karşıyayız. Mart ayının güzelliğini katmerlendirmek için Twist’ e uğrayabilirsiniz.

Cool Story

 Kendi hikayenizi üzerinizde taşıyın.

Every Damn Day

Mine

 Özellikle spor üst giyimde, yazılar oldukça sık kullanılıyor.

Boy

Jack Daniels Tişört

Wild Spirit

En çok kullanılan siyah üzerine kullanılan beyaz yazı tekniği. Dikkat çekmesi açısından tercih edilen bu teknik anlaşılan hedef kitleye ulaşıyor.

Obey

 Kurallara uymak bazen çok eğlenceli olabilir.

Celine

Marc Jacobs

Ysl

  Ünlü tasarımcıların logolarını taşıyan tişörtler oldukça revaçta.Yazılı tişörtlerin genel spor havasını zincir gold kolyelerle bir anda değiştirmeniz mümkün.

P.S: Tasarımcıların logolarını taşıyan tişörtleri almak istemiyor; ama giymek istiyorsanız evde de kendinizin yapabileceği kolay bir yol var:

Gerekli malzemeler:

  •  XS bisiklet yakalı beyaz erkek T-shirt
  • Kumaş kalemi
  • İstediğiniz markanın logo yazıcı çıktısı

Yapılışı:

Yazıcıdan çıkarttığınız A4 boyutundaki kağıdı, tişörtün içine yerleştirin.Kağıdın kaymasını engellemek iğneyle tutturabilirsiniz. Tişörtün dışarıdan görünen kısmından çıktının yazısının üstünden geçerek boyayın. Kurumaya bırakın, birkaç saat içinde tişörtünüz hazır olacak.

Kendin Yap

Yorum Yaz