Kısa abiye elbise modelleri 2016

KELEBEK ELBİSE: GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Yazar Fatoş Karahasan’ın sunduğu konferansta Dembitz, pazarlamanın yeni yollarını anlatarak, akıllı cihazlar, bulut teknolojileri ve mobil uygulamalardan söz etti. Dembitz’in en çok üzerinde durduğu terim, yerleşik olanı değiştirmek ya da yıkmak anlamında kullanılan “disruption” oldu. Dembitz’in ardından sahneye çıkan modacı Ezra-Tuba Çetin kardeşler Kısa abiye elbise modelleri 2016 markası Intel’le iş birliklerini anlattı. İki markanın birlikte ortaya çıkardıkları ve sahnede bir model tarafından sergilenen giyilebilir teknoloji ürünü “Kelebek elbise” izleyicilerden büyük ilgi gördü. Elbiseyi süsleyen kelebeklerin çırpıp uçtuğu tasarım, modanın sınır tanımaz ve dinamik yolculuğunun son noktasına işaret ediyor.

MODADA İŞLEVSELLİĞİN ÖNEMİ

Fütürislik çizgileri ve Türk modasına katlıkları çağdaş Kısa abiye elbise modelleri 2016 yorumla tanınan Ezra ve Tuba Çelin kardeşlerin Inlel Edison çiplerle tasarladıkları “Kelebek Elbise”, giyilebilir teknolojinin zaril örneklerinden. Teknoloji ve formsal yapı değişikliklerinin modada yeni oluşumun kapılarını açlığını anlatan iki kardeş, modanın görsellik dışında işlevsellik ve in boyat kalitesini yukarıya çekmek ıu hatırlattılar.

Kısa abiye elbise modelleri 2016 Resimleri
. Kısa Abiye Elbise Modelleri » Kısa Abiye Elbise Modelleri 1015-2016Kısa abiye elbise modelleri 2016_6.jpgKonu: Kısa Abiye Elbise Modelleri 2015Siyah kısa abiye modelleri – Elbise modelleriKısa abiye elbise modelleri ve fiyatları - Abiye modellerilikralı dantelli kısa abiye elbise modelleri | Elbise Modelleri. : Ana Sayfa // Moda // Kabarık pudra abiye elbise modelleri 2016Abiye Modelleri

Yorum Yaz