Kendall Jenner Elbise Modelleri

KADİFE YAZ SEZONA DOĞRU

Siz beğenirsiniz beğenmezsiniz, Kendall Jenner stil sahibi isimlerin başında geliyor. Diğer Kardashian’lar gibi ne giyse, o parça satış rekorları kırıyor ya da tam tersi ne modaysa onların üzerinde görüyorsunuz. Yan anlayacağınız bu ara, kadife üstler süper moda!

Kusama, efsanevi sanatçı Yayoi Kusama’nın bu zamana kadarki en ikonik eserlerinin bir toplaması. Enstelasyonlar başta olmak üzere Tokyo doğumlu sanatçının tüm işlerini, onlarca skeç, fotoğraf ve efemera ile birlikte, 60 yıllık kariyerini bu kutsal kitapta topluyor.

NİŞ trend

Acilen bu global trende acilen ayak uydurmalısınız! Bu son derece niş akım her geçen gün biraz daha büyüyor. No. 21’in saten topuklu düğüm terlikleri bizi kendine aşık etti önce, şimdi ise hangisini seçsek bilemiyoruz! Bknz. Charlotte Olympia ve The Row.

MODA DOĞADAN DOĞAR

İlhamını doğadan alan marka, doğadaki en mucizevi taşlardan biri olan mermeri, görünümü ve yapısıyla tasarımlarının merkezine koyuyor marka. Marble & Co’nun tüm koleksiyonlarında, markanın kimliğini hissetmeniz mümkün.

Kışa adım atmadan sonbaharın tadını çıkarmalı. Pre-Fallnın en hit trendleri burada. SILA GÜVEN

Yüksek belli pantolonlar, çift düğmeli kabanlar, küçük bir ceket, militer göndermeli armalı bir versiyon ve hatta kapüşonlu ve fermuarlı! Denizci ilhamı yazın çizgililerinden sonra dış giyimde, kendini böyle gösteriyor.

Kendall Jenner Elbise Modelleri Resimleri
112-14929-marc-jacobs-show-spring-summer-2017-new-york-fashion-week--1473967863.jpg

kendall_jenner_kiyafetleri_5.jpggettyimages-512529724_master.jpg

kendall-jenner.jpg109-14931-marc-jacobs-spring-2017-runway-show-backstage-1473968007.jpg

topshop-2016-elbise-modelleri-1.jpg

yazlık-koton-elbise-modelleri-2015-2016.jpg

Yorum Yaz