KARA SEVDA DİZİSİNDE ROL ALAN HAZAL FİLİZ

Kara Sevda’da canlandırdığı Zeynep hakkında… “Zeynep zor bir karakter. Çok fazla duygu değişimi var. Bunları içselleştirip yansıtmak elbette kolay olmuyor. Sürekli planlar yapan ve istediğini elde etmek için her engeli aşmaya çalışan hırslı bir karakter ama aynı zamanda eğlenceli, duygusal ve çok aşık. İstediğini alana kadar da durmayacak gibi görünüyor, onu oynamaktan çok keyif alıyorum.”

Oyunculuk hakkında… “İnce İnce Yasemince ve Olacak O Kadar gibi komedi dizilerini izleyerek geçti çocukluğum. İkiz kardeşim ve ben her bölüm sonrası önce ailemize, sonra da işi iyice büyütüp tüm mahalleye kısa gösteriler hazırlar, bu şovları yarışmalarla renklendirir ve işi izleyicilerimizi kendi oyuncaklarımız ya da takılarımızla ödüllendirmeye kadar götürürdük. Şu an çocukluğumdan beri yapmak istediğim işi yapıyorum.”

Hazal mı Filiz mi? “Hazal kesinlikle. Enerjisiyle ilgili sanırım, kendimi daha iyi hissettiriyor.”

Kedisi Lilly hakkında… “Sokakta doğmuş sekiz kediden biriydi, annesi bir kaza sonucu ölmüş, bizimki diğer kediler arasında en zayıfı ve hasta olanıydı. Veteriner, çok ufak ve gelişmemiş olduğu için dişi olduğunu söyledi. Bizde ona ‘Lilly kızım/ dedik, ismini çok sevince değiştirmedik. Şimdi ‘Lilly oğlum,’ diye seviyoruz, erkekmiş (gülüyor).”

Aşk ve sevgiye dair… “Aşk her gün eve özleyerek dönme sebebim, sevgi ise orada bir ömür kalma isteğim.”

Hayatı filme çekilecek olsa… “İsmi Şimdilik olabilir, zaman insana ne yaşatır bilinmez çünkü ve beni Natalie Portman’ın oynamasını isterdim.”

KARA SEVDA DİZİSİNDE ROL ALAN HAZAL FİLİZ Photo Gallery
KARA SEVDA DİZİSİNDE ROL ALAN HAZAL FİLİZ_8.jpgKARA SEVDA DİZİSİNDE ROL ALAN HAZAL FİLİZ_6.jpgKARA SEVDA DİZİSİNDE ROL ALAN HAZAL FİLİZ_4.jpgKARA SEVDA DİZİSİNDE ROL ALAN HAZAL FİLİZ_11.jpgKARA SEVDA DİZİSİNDE ROL ALAN HAZAL FİLİZ_7.jpgKARA SEVDA DİZİSİNDE ROL ALAN HAZAL FİLİZ_16.jpg

Yorum Yaz