Kadın Denim Modelleri

Denim ilk akla geldiği gibi, bir jean bir tişört dernek değil sadece. Onunla başka nasıl oyunlar oynayabilirsin biliyor musun?

LIST THE DENIMLIST

Moda dünyasının en acayip kumaşı, bu sezon hangi hikayeleri yeniden yazdırıyor?

İŞLEMELERİ EKLERSEN EXTRA COOL

Eğer yeni açılan bireysellik üzerine kurulu moda dönemini bir parçayla anlatmamız gerekirse, bu kişiselleştirilmiş denim parçalar olabilir. Detaylarla parlatılan jean’ler, “ne kadar abartılı o kadar iyi” deyiminin vücut bulmuş hali gibi.

PATCHWORK YA DA İKİ RENK

Vetement’in hayatımıza -iyi ki de- soktuğu farklı bir jean bakış açısı var şimdi. İki renkli ya da birden fazla renklerden ve belki de başka kumaş parçalarıyla bir araya gelen jean’ler, 1969’un Woodstock’una, 70’lerden itibaren kişiselleştirilen jean’leri taçlandırıyor.

MIH JEANS OFF-WHITE GÜÇLÜ KADINLAR

Kanye’nin en yakın arkadaşı, danışmanı, tasarımcı ve DJ. Yaratıcılığını giysiden mobilyaya gösteren bu harika insan, yüksek moda ahalisinin radarında. Sokağın hip-hop ruhunu harmanlıyor ve ortaya yeni jenerasyonun çok yakından tanıdığı çabasız yeni cool çıkıyor.

MIU MIU LIST

Sonbahar/Kış’ın hatta aslında bir önceki sezonun ve bir sonrakinin kilit ana trendlerin biri olan denim on denim’i bu defa iyice abartabiliyoruz. Gömlek, pantolon, ceket ve hatta ayakkabılarda tek hedefimiz; denim!

STİL NOTU

Gündüz için tercih edilen düz taban bir ayakkabı, günün devamında topukluyla yer değiştirdiğinde, gündüz kombinini geceye taşıyacaktır!

Kadın Denim Modelleri Resimleri
2011-guess-denim-modelleri-9.jpg

roman-kadin-denim-pantolon-modelleri-11316-19-B.jpg

Buyuk-beden-denim-tunik-modelleri.jpeg

2011-guess-denim-modelleri-4.jpg

denim-kot-elbise-modelleri.jpg

2014-Denim-Ceket-Modelleri-1.jpg?fit=1154%2C1500

Denim-Zara-2015-Ceket-Modelleri-826x1024.jpg

kot-elbise-modelleri.jpg

Eniko-Mihalik-by-Liz-Collins-for-Vogue-Turkey-March-2014e.jpg

2014-Denim-Ceket-Modelleri-2.jpg

Yorum Yaz