İtiraf ediyorum : Kırmızı aşığıyım…

Yani kırmızının hastasıyım diyebilirim. Giyilen her modelde, her tasarımda yada her koleksiyonda en az iki kırmızı rengin olması gerektiğinden yanayım. Bu renkle hangi ürün ile birleşirse birleşsin iddialı bir görünümün ortaya çıktığını görebilirsiniz. Mesela kırmızı elbise modelleri tam anlamıyla her tasarımıyla iddialı görünebiliyor. İsterseniz hastası olduğum bu rengi tercih ettiğim modeller üzerindeki etkilerinden kısaca bir söz edeyim.

İşte yine bir iddialı tasarım. Kırmızı rengi aksesuarlar üzerine yaydığınız zaman diğerlerinden farklı olduğunuzu görebilirsiniz. Bu farkı en iyi seçimini yaptığınız çanta modeli ile göstermeniz mümkündür. Kırmızı çanta modelleri arasından doğru seçim ile kırmızı rengini açığa çıkarabilir, hoş bir görünümü kazanabilirsiniz. Benim sıkça tercih ettiği çanta renginin kırmızı olduğunu söylemek istiyorum. Her sezon ne olursa olsun vazgeçemediğim bu modelleri görsellerle beraber örneklemeye çalıştım.

Kış modası için ideal olabilecek her tasarımı kırmızı rengi ile süsleyebilirsiniz. Benim yine favori diyebileceğim atkı tasarımları, kırmızı rengiyle daha bir başka görünüyor. Aynı şekilde şal modellerinin de ilgi çekici renklerinin olduğunu söylemek mümkündür. Tek renk modeller olsun yada iki renk tasarımlarla hazırlanmış koleksiyonlar olsun hiç fark etmez. Yeter ki kırmızı rengi içerisinde barınsın. İşte gelelim gecenin yıldızlarına.

Özel bir gecede en fazla tercih edilecek koleksiyonların kırmızı renkli ayakkabılardan oluştuğunu söyleyebilirim. Kırmızı renkli koleksiyonların ayrıcalıklı tarafı kombin konusunda ideal bir kombin oluşturmaktan geçiyor. Mesela geçtiğimiz sezonda Derimod markasının Trendyol alışveriş sitesinde hazırladığı tasarımlar görülesi tasarımlar olmuştu. Son derece iddialı koleksiyonlarıyla ayrıcalığı yakalayabileceğiniz kırmızı ayakkabı kombininde her alanda bu modelleri tercih edebilir, yine dikkat çekebilirsiniz.

Aslında tüm modellerden tek tek bahsetmek istedim. Ancak görsellerle beraber bu tasarımları sizlerin incelemesi gerekiyor. Her modelin detaylarına şöyle bir göz gezdirin. Bu yazım aslında kırmızı aşkı olan bayanlarımız için hazırlanmıştır. Ben aşkımı kırmızı seviyorum diyorsanız, şimdiden kırmızı sepetinizi doldurmalısınız.

İtiraf ediyorum : Kırmızı aşığıyım… Photo Gallery 

Yorum Yaz