İstanbul’un En İyi Rent A Car Firması

Corporenf’ten istediğiniz otomobili tercih edebilir, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde özel bir şoför ile hizmet alabilirsiniz… Premium markaların son model araçlarından oluşan filosu ile kurumlara hizmet veren Corporent, firmaların otomobil kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında çözümler sunuyor. Sıfır otomobiller ile müşterilerine hizmet veren Corporent. özel şoför, vale hizmeti, test sürüşü ve uzun dönem kiralamalarda araç değiştirme seçeneği ile benzersiz hizmetler sunuyor. Kiralık otomobilde, test sürüş imkanı sağlıyoruz… Müşteri odaklı çözümler sunarak, sektöre yeni bir bakış açısı getiren Corporent. müşterilerine kiralama öncesi test sürüş imkanı sunuyor. Bu sayede müşterilerine otomobili önceden test etmeleri ve kullanım zevkine uygun araç tercih etmelerine olanak sağlıyor. Yazın cabrio kullanıp, kışın 4×4 tercih edebilirsiniz… Uzun dönem kiralamalarda ilk ay BMW 520i kiralayan bir müşteri sözleşme gereği tek otomobile bağımlı kalmıyor. Corporent uzun dönem otomobil kiralayan müşterilerine araç değiştirme seçeneği sunuyor. Yazın cabrio kiralayan bir müşterisi kışın SUV araç tercih edebiliyor. Araç parkı her 4 ayda bir 0 km otomobiller ile yenilendiği için de kiralama süresince her zaman bayi çıkışlı yeni otomobiller ile hizmet veriliyor.

Kiralık lüks otomobiller şirketler için vergi avantajı sağlarken; servis giderleri, kasko, sigorta, ÖTV, HGS gibi kavramları da rafa kalkıyor. Şirketlerin bütçelerinden toplu para çıkışlarının sona ermesi, vergi avantajı, operasyonel avantajlar, kur riskinin ortadan kalkması gibi birçok etken kurumların yavaş yavaş otomobil satın almaktansa kiralamaya yönelmelerine ortam oluşturdu. Bununla birlikte otomobil servis bakım maliyetleri, yaz-kış lastik değişimi, ÖTV, HGS. kasko ve sigorta ödemelerini de Corporent gerçekleştiriyor. Dolayısıyla şirketler bu konulara hiçbir zaman ayırmadan ve sorun yaşamadan premium bir otomobil kullanmış oluyorlar. TL ile araç kiralayarak kur riskinden kurtulabilirsiniz… Sadece premium otomobillerden oluşan araç parkı ile günlük kiralamalardan 48 aya kadar, istenirse şoförlü VIP kiralamalarda gerçekleştiren Corporent, Euro yerine TL ile hizmet sunarak uzun dönem kiralamaların uzun yıllar sürecek antlaşmalarında kur riskini ortadan kaldırıyor. Corporent’te uzun dönem premium otomobil kiralamanın avantajları… • Hızlı ve basit süreçler ile evraklarınız ulaştıktan 1 gün sonra aracınız kapınıza getirilerek teslim edilir • Otomobille ilgili tüm işlemlerdelkaza. arıza, bakım, lastik değişimi vb) otomobiliniz kapınızdan alınır yerine ikame otomobil bırakılır • Yakıt ve otoyol giderleri tek fatura olarak tarafınıza yansıtılır • 724 acil yardım hattı ile destek ekibimiz her zaman yanınızda • Sınırsız sayıda beyana dayalı onarım hakkı • Özel günlerininiz için şoför ve acil durumlarınız için Vale hizmetiyle de yanınızdayız.

İstanbul'un En İyi Rent A Car Firması_2.jpgİstanbul'un En İyi Rent A Car Firması_1.jpgİstanbul'un En İyi Rent A Car Firması_7.jpgİstanbul'un En İyi Rent A Car Firması_3.jpgİstanbul'un En İyi Rent A Car Firması_10.jpgİstanbul'un En İyi Rent A Car Firması_13.jpg

Yorum Yaz