İstanbulun en güzel düğün mekanları

İstanbulun en güzel düğün mekanlarından birisi sayılan Çırağan sarayı en şık ve en seçkin düğün mekanları arasındadır. Muhteşem bir düğün için tartışılmasız tek geçeceğimiz bir mekandır.Tabi Çırağan sarayında bir düğün için kesenin ağzını açmak gerektiğini de sizlere hatırlatmak zorundayız.

Yaz aylarına denk gelen düğün tarihleri genellikle kır düğününü tercih etmektedirler. Son zamanların en moda olanı hatta kır düğününde daha popüler olanı boğazın ortasında ada modası olmaktadır. İstanbul Beşiktaş’ta bulunan su adasın da ( Galatasaray adası diğer adı ) düğününüzü yapabilirsiniz.

İstanbulun en çok rağbet gören düğün mekanlarından birisi de Divan Kuruçeşme İstanbul boğazı kıyısında Kuruçeşme semtindedir.Her biri birbirinden farklı tarz da dört salonu bulunmaktadır.  Taş Bahçe, Kristal Çadır, Havuzbaşı Terası ve Antik Salon. Divan Kuruçeşme her gelinini hayalindeki düğünü yaşatmak için sizleri beklemektedir.

Düğününüz için farklı bir konsept düşünüyorsanız 360 İstanbul özel zevk ve tercihlere hitap eden mekanlardandır. İstanbul Anadolu yakasında Moda deniz Kulübü muhteşem konumu ve nefis manzarası ile İstanbulun en güzel düğün mekanlarından biridir.

Düğününüzü bir yalıda gerçekleştirmek istiyorsanız Esma Sultan yalısı size yemyeşil bahçesi, denizden gelişe imkan tanıyan iskelesi, muhteşem Boğaz manzarasının birleştiği eşsiz mekanlardan bir tanesidir. Düğünüm tarih içerisinden gelen bir saray da olsun diyorsanız İşte tam size göre bir mekan Adile Sultan Sarayı düğününüz için   hem sizin gözlerinize hem de davetlilerinizin gözlerine hitap edecek mekanlar arasındadır.

İstanbulun en güzel düğün mekanlarından sadece birkaç alternatifi sizlere sunduk daha yüzlerce mekan bulabilirsiniz. Siz sadece nasıl ve ne şekilde bir düğün istediğinize karar verin yeter. Çünkü İstanbul en güzel düğün mekanları sizlere hayalinizdeki düğünü kesinlikle yaşatacaktır.

Yorum Yaz