İstanbul’da En İyi Düğün Organizasyonu

Mekan, düğün, organizasyon; “Düğünüzün Hikayesini” oluşturan, üçünün de kusursuz olması için çabalanan özel anlar vardır.

Aylar öncesinden hazırlıklarına başlanan mekan, müzik, menü, fotoğraf çekimi, dekor, çiçekler…

The Sofa Hotel ekibi olarak sayısız detayı İçinde bulunduran gecenizde monotonluğu ve sıradanlığı aşıp, düğününüzü özel kılıyor, gözlerde neşe ve pırıltı dolu izler bırakan hîkayenizi yazmaya beraber başlıyoruz.

Şimdiden mutluluklar dileriz!

Talepleriniz için lütfen satış ofisimizle irtibata geçiniz: sadlyaman@thesofahotel.com ya da O 212 360 l8l8

Düğününüzü büyülü ve romantik bir masala dönüştürmeniz için Mövenpick Hotel İstanbul sizi bekliyor.

Hayatınızın en özel anları için sadece bir geceniz var ve o geceyi nasıl geçireceğiniz size kalmış. Hayallerinizin düğününü Mövenpick Hotel İstanbul’da gerçekleştirmeye ne dersiniz peki? Otelin İtalyan baş aşçısı Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan menüler, size ve davetlilerinize benzersiz bir lezzet şöleni yaşatacak. Düğün menünüzü iki kişilik bir yemek tadımıyla seçme imkanına da sahipsiniz. Özel düğün paketinde karşılama kokteyli, dört çeşitten oluşan düğün yemeği, limitsiz yerli içki, masa, sandalye süslenmeleri de dahil ve sıkı durun düğün pastası da Mövenpick Hotel İstanbul’un çiftlere hediyesi! DJ performansı ve ses sistemi, tek kamera ile video çekimi, düğün günü gelin ve damat fotoğraf çekimi (50 adet fotoğraf) ve 1 adet düğün albümü paket dahilinde sunuluyor. Mövenpick Hotel İstanbul’un deneyimli ekibi, sizin adınıza her türlü detayla ilgilenirken, çiçeği burnunda çiftlere sadece bu özel günün keyfini çıkarmak kalacak. Özel düğün paketi kişi başı KDV hariç 130 TL’den başlayan fiyatlarla ve her şey dahil düğün paketi ise kişi başı KDV hariç 160 TL’den başlıyor.

İstanbul’da En İyi Düğün Organizasyonu Resimleri
İstanbul'da En İyi Düğün Organizasyonu _5.jpg

İstanbul'da En İyi Düğün Organizasyonu _7.jpg

İstanbul'da En İyi Düğün Organizasyonu _4.jpg

İstanbul'da En İyi Düğün Organizasyonu _3.jpg

İstanbul'da En İyi Düğün Organizasyonu _11.jpg

İstanbul'da En İyi Düğün Organizasyonu _9.jpg

İstanbul'da En İyi Düğün Organizasyonu _6.jpg

İstanbul'da En İyi Düğün Organizasyonu _0.jpg

Yorum Yaz